„Biržiečių žodžio“ nuotr.
Viena aktualiausių problemų rajone – keliai. Bene didžiausiu galvos skausmu jie tampa pavasarį ir rudenį, kai pažliugusiais nuo lietaus žvyrkeliais pradeda riaumoti sunkioji technika. Seniūnams patikėta rūpintis keliais, bet jie šioje situacijoje – bejėgiai.

Žmonės neleidžia gadinti asfalto

Pabiržės seniūnijos seniūnė Vita Zurbaitė sulaukė skundų iš Gulbinų kaimo gyventojų. Žmonės guodėsi, kad visai neseniai paklotu asfaltu, pagrindine P. Drevinio gatve, važiuoja miškovežiai ir gadina kelią. Seniūnė patikino, jog su sunkiosios technikos vairuotoju pavyko išsiaiškinti ir greičiausiai problemų daugiau nebus.

V. Zurbaitė pripažino, kad seniūnijoje problemų dėl kelių gadinimo būna, tačiau su vežėjais dažniausiai pavyksta rasti bendrą kalbą. Pabiržės seniūnijoje vienas problemiškiausių ir dažniausiai miškovežių gadinamų kelių – pro Kirdonių kaimą link Kirdonių miško. „Kadangi seniūnija turi teisę statyti transporto svorį ribojančius kelio ženklus, taip ir darome. Sausuoju periodu ženklus uždengiame, nes problemų sunkiasvorė technika nekelia. Daugiausia problemų pavasarį ir, žinoma, rudenį, kai prasideda lietingi orai. Kol buvo sausa, eismą ribojantys kelio ženklai buvo uždengti, bet dabar, kai jau lyja ir prognozuojami lietūs, teks stebėti situaciją“,- kalbėjo seniūnė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/