Miškovežių išmalti keliai labiausiai rūpi žmonėms, kurie jais naudojasi

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Gyventojai teigė, kad keliai gadinami ne tik sunkiasvore technika, bet ir šakos bei rąsteliai mėtosi, kurie kažin ar bus surinkti pabaigus darbus.
Savaitės pradžioje redakcija sulaukė pasipiktinusių gyventojų skambučių dėl miškovežių gadinamų kelių Širvėnos seniūnijoje. Daugiausia dėmesio sulaukė kelias Obelaukiai - Medžvalakiai, kuriuo riaumojo sunkiasvorė technika. Anot gyventojų, kertami medžiai skubiai išvežami, kelyje paliekant tokias gilias provėžas, jog neįmanoma išvažiuoti lengvaisiais automobiliais. "Kas sutvarkys kelią, kuriuo visi naudojamės?"- piktinosi žmonės.

Tvardyti miško vežėjus ėmėsi seniūnas

"Šalia miško gyvenu jau daugiau kaip dvidešimt metų, tačiau tokių netvarkingų miško kirtėjų neteko matyti. Kelias sudarkytas, mėtosi šakos, rąstų nuoplaišos. Neseniai šis kelias buvo sutvarkytas, tačiau šiai dienai jau neišvažiuojamas. Kas vėl jį tvarkys?"- domėjosi laikraščio skaitytojas.
Širvėnos seniūnijos seniūnas Saulius Eigirdas teigė sulaukęs ne vieno pasipiktinusio gyventojo skambučio dėl gadinamų kelių. Pirmadienį jis pats buvo nuvykęs apžiūrėti kelio, kuriuo riaumoja medžius vežanti įmonė.
Seniūnas teigė, kad tada kelio paviršius dar buvo pakankamai tvirtas, nors medienos atraižų, šakų buvo primėtyta. "Kelias nebuvo neišvažiuojamas ar labai blogos būklės. Teko truputį pabarti, kad primėtytas šakas susirinktų, tačiau jos prie mano akių buvo aprinktos. Žinoma, buvo netvarkingai palikę priekabą. Kelias siauras, sunku prasilenkti, tačiau... vėlgi, reikėtų suprasti, kad medienos lėktuvu niekas neišveš. Tačiau bijau ir pagalvoti, kas bus su šia kelio atkarpa, kai atšils orai",- situaciją įvertino seniūnas S. Eigirdas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/