Skaitytojo nuotr.
Nemunėlio Radviliškio centre ąžuolinis kelrodis primena istoriją – kadaise buvę svajonių miestai, dabar kelia neapykantą agresoriui, ar ne laikas kai kurias nuorodas pakeisti?
Nemunėlio Radviliškio centre akį traukia ąžuolinis kelrodis su medinėmis nuorodomis iki didžiųjų pasaulio miestų... Koks atstumas iki Londono, mums tikriausiai rūpi, nes ten nemažai išvyko mūsiškių. Tačiau Maskvos pavadinimą norėtųsi ištrinti iš žemėlapio... Tad kam, šiuo sudėtingu laikotarpiu, tarnauja kelrodis? Gal laikas bent dalį nuorodų paimti ir nuplėšti?

Pasitars ir nuspręs

Jeigu prieš aštuonerius metus šis kelrodis Nemunėlio Radviliškyje atrodė puiki idėja, tai karo Ukrainoje metu, kai agresorius yra Rusija, kelia nerimą. Žmonės nesupranta, kodėl sovietinių simbolių naikinimo metu, išliko tai, kas primena Rusiją – kryptys, nurodančios, kad iki Maskvos yra 800 kilometrų, iki Kaliningrado – 327 kilometrai, o iki Minsko – 330 kilometrų. Nesinori tikėti, jog šie įrašai primena apie tai, kad agresorius taip arti...

Nemunėlio Radviliškio seniūnijos seniūno pavaduotojas Kęstutis Jasikas, paklaustas, kaip vertina kelrodį, atsakė, jog dėl šio objekto pasitars su seniūnu ir priims sprendimą. „Galime tik padėkoti už pastebėjimus. Seniūnas grįš ir mes sutvarkysime. Šituos reikalus sprendžia seniūnas, aš jį tik laikinai pavaduoju, todėl komentuoti nenoriu. Aš turiu savo nuomonę, seniūnas turi savo nuomonę ir mes jas turime suderinti. Šios lentelės jau seniai yra, ne vienerius metus, galbūt todėl nebuvo atkreiptas dėmesys į jų turinį“, – komentavo seniūno pavaduotojas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com