Kavinei „Biržė“ ieškomi nauji šeimininkai

B. Petkevičiūtės nuotr.
Biržų mieste esančios kavinės „Biržė“ savininkai teigė, kad veiklos nenutraukia, bet skelbimai nekilnojamojo turto puslapiuose liudija, kad turtas parduodamas.
Biržai – nedidelis miestas, tad naujienos iš lūpų į lūpas sklinda žaibiškai. Užsidarius SEB bankui, pasklido kalbos, kad veiklą planuoja nutraukti vietinių ir turistų pamėgta, Biržų mieste, šalia J. Janonio aikštės esanti „Biržės“ kavinė, garsėjanti skaniais cepelinais ir aukščiausios kokybės, išskirtiniais saldėsiais.

Parduoda, bet neuždaro

Vienas iš kavinės įkūrėjų UAB „Šokolado gama“ direktorius Sigitas Jurčys „Biržiečių žodžiui“ patikino, kad kavinei ieškomi nauji šeimininkai. „Kavinė parduodama, bet ne uždaroma. Dirbsime ir toliau“,- trumpai komentavo S. Jurčys.

Kad kavinė dirbs, kaip iki šiol, patvirtino ir bendrasavininkė Inga Varnaitė: „Pirmadienį turėjome įprastą patalpų valymo dieną, po jos iki šeštadienio atostogausime. Vasara buvo įtemptas metas, nebuvo laiko poilsiui. Iš kur tokios kalbos apie uždarymą – nežinau, bet smagu, kad rūpime biržiečiams“,- teigė I. Varnaitė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com