Globos namai – čia atrastas pašaukimas ir.. gyvenimas

D. Matusevičienės nuotr.
O. Milienės senelių globos namų direktorė Asta Paplauskienė (dešinėje) ir socialinė bei užimtumo darbuotoja D. Nindriūnaitė rūpinasi globotinių veiklomis ir gyvenimu.
Sukanka penkeri metai, kai Nemunėlio Radviliškyje veikiantiems viešosios įstaigos Onos Milienės senelių globos namams vadovauja Asta Paplauskienė. Moters kelias iki šių atsakingų pareigų buvo ilgas ir sudėtingas, o jame – visa Astos gyvenimo istorija.

Kelias į Nemunėlio Radviliškį

Turėdama rankose Šiaulių pedagoginio išsilavinimo diplomą, Asta Paplauskienė darbą pradėjo Biržų „Vyturėlio“ darželio ir pradinio ugdymo įstaigoje. Ten mokytojavo, o sumažėjus pradinių klasių mokinių skaičiui, dirbo vaikų auklėtoja. Patiko darbas su vaikais, tačiau kirbėjo mintis išmokti kažko naujo. Tad Asta vėl kibo į mokslus, šįkart pasirinko informacinių technologijų studijas.

Besimokydama, ji sulaukė Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos direktorės Saulės Venckūnienės kvietimo dirbti jos vadovaujamoje Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje. Tad tokia buvo pirmoji Astos pažintis su Nemunėlio Radviliškiu.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com