Garsus sportininkas pasiruošęs padovanoti treniruoklių

B. Petkevičiūtės nuotr.
Biržuose, Karaimų gatvėje esančioje treniruoklių salėje nuo mažens sportavęs Žydrūnas Savickas neatsisako padėti – žada padovanoti sporto įrangos.
Po to, kai „Biržiečių žodyje“ buvo išspausdinta publikacija apie Biržų kūno kultūros ir sporto centro (BKKSC) treniruoklių salės Karaimų gatvėje būklę, redakcijai paskambinusi biržietė pasiūlė idėją.

“Anksčiau daug sportavau. Tad dabar, perskaičiusi straipsnį apie sporto salę, pakalbėjau su savo bendraamžiais, kurie irgi prijaučia sportui. Jeigu tos sąlygos būtų kiek geresnės, mes irgi norėtume ten sportuoti. Galėtume ir prisidėti kažkiek kiekvienas iš savo pensijos. Kažin, kaip tokia idėja – jei treniruoklių salei pinigų neturi savivaldybė, gal galime visi kartu, bendromis jėgomis prisidėti – surinktume aukų salės atnaujinimui“,- kalbėjo moteris. Ji užsiminė ir apie treniruoklių salėje „užaugusį“ Žydrūną Savicką, taip pat kitus sportininkus, kuriuos išugdė Biržai.

“Žydrūnas pas mus sportavo, užaugo, gal ir jis kažkiek galėtų paremti?“- svarstė biržietė.

Pasiteiravome paties Ž. Savicko, ar nejaučia nostalgijos Biržams ir gal norėtų kuo nors pagelbėti? “Galėčiau prisidėti sporto treniruokliais, nes iš tikrųjų daug jų turiu, kurie tinkami naudoti, bet man nereikalingi“,- sakė sportininkas. Jis teigė į Biržus dažniausiai atvažiuojantis savaitgaliais, kai treniruoklių salė jau nedirba, todėl negali įvertinti patalpų būklės ir treniruoklių poreikio.

“Reikėtų apsilankyti toje salėje ir pažiūrėti, ko ten trūksta“,- sakė Ž. Savickas ir pabrėžė, kad reikia tik bendradarbiavimo ir tada viskas įmanoma.