Biržų simboliu tapusios krautuvėlės pirkėjus vilioja nauju dizainu ir kvapais

Asmen. album. nuotr.
Plento gatvėje, duonos kepyklos teritorijoje pirkėjams duris atvėrė atsinaujinusi ,,Biržų duonos krautuvė“.
Seniausia „Biržų duonos“ parduotuvė Kęstučio gatvėje neseniai atsinaujino. Kepyklos teritorijoje, Plento gatvėje veikusi krautuvė pirkėjus taip pat pakvietė į naujas modernaus dizaino patalpas. Kruopščiai apgalvotos interjero detalės, viliojantys kepinių kvapai sukuria jaukią ir ypatingą atmosferą. Tuščiais krepšiais iš čia vargu ar įmanoma ištrūkti net patiems valingiausiems pirkėjams. Apie kepyklėlių veiklą kalbame su „Biržų duonos“ vykdomuoju direktoriumi Andriumi Kurganovu.

Naujas žingsnis versle

Prieš daugiau nei metus, Vilniuje, Gedimino prospekte viena didžiausių duonos kepyklų Lietuvoje UAB „Biržų duona“ atidarė pirmąją naujo dizaino krautuvėlę. Užgimusi prieš pat pandemijos pradžią, ji sėkmingai veikia ir karantino metu. Ši parduotuvėlė sostinės širdyje buvo tarsi naujo įmonės identiteto pradžia.

„Biržų duona“ vykdomasis direktorius Andrius Kurganovas „Biržiečių žodžiui“ sakė, kad pirmoji naujo dizaino krautuvė Vilniuje sukėlė norą įmonės parduotuves padaryti patrauklesnes ir biržiečiams.

“Norime visas parduotuves suvienodinti, padaryti ypatingas ir kuo patrauklesnes savo pirkėjams. Kad šie, atėję į krautuvę, pajustų tą gerą ir jaukią atmosferą, kur kvepia kava, bandelėmis ar duona“,- kalbėjo A. Kurganovas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/