Asmeninio albumo nuotr.
Kurganovų šeima labai rizikavo, investuodama į duonos kepyklą, tačiau jiems pavyko ir turi ambicijų tapti didžiausia lietuviško kapitalo duonos gaminių kepykla Lietuvoje.
„Biržų duona“ – viena seniausių ir didžiausių lietuviško kapitalo duonos kepyklų, kuri buvo įkurta prieš 70 metų, 1953-siais. Jos atgimimą galima skaičiuoti nuo 2001 metų, kai privatizavo Kurganovų šeima, kuri iki šiol visa širdimi įsiliejusi į „Biržų duonos“ gyvenimą. Tiek metų išgyventi verslui padėjo nesibaigiantys iššūkiai ir kūryba, bendrovės vadovų atsakomybė ir darbuotojų pastangos.

Reikia kopti į viršų ir švęsti pasiekimus

Jauniausias Kurganovų šeimos atstovas, karjerą pradėjęs nuo darbo duonos kepyklos miltų sandėlyje, o dabar dirbantis „Biržų duonos“ vykdomuoju direktoriumi Andrius Kurganovas tvirtai sako: „Šiandien savo šalyje gyvenu aukštai iškėlę galvą. Didžiuojuosi savo tėvyne, Biržais, savo žmonėmis. Kartais atrodo, kad mes net užsikėlę sau kartelę per aukštai, nesusimąstydami, kaipgi iš tiesų užaugome per tuos darbo metus... Išties galime didžiuotis savo pasiekimais ir laimėjimais“.

Jo žodžiais, žmogui suteikta laisvė rinktis ir pasirinkimai, kuriuos darome kiekvieną dieną, veda į priekį arba... atgal. „Tokiais pat principais vadovaujamės ir dirbdami „Biržų duonoje“. Stengiamės neužsibūti komforto zonoje, svajojame, galvojame, kuriame ir kopiame į viršų. Nes tik taip galime būti pranašesni ne tik versle, bet ir stovėti aukštai iškėlę galvas greta pažangiausių visuomenių ir šalių. Sau ir visiems linkiu ne tik nuolatos augti, bet ir neužmiršti švęsti savo pasiekimus“,- sako A. Kurganovas.

A. Kurganovas su tėvais Viktoru ir Nijole Kurganovais bei seserimi Ineta Vigeliene dirbo bemaž nuo pat pradžių – Kurganovų šeima „Biržų duoną“ įsigijo 2000 metais, kai nuo 1953 metų veikusią valstybinę įmonę buvo leista privatizuoti.

Kurganovų šeimai priklausančios UAB „Biržų duona“ darbuotojų skaičius išaugo nuo maždaug 80 iki 400.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/