Iš Biržų į Biržus per 11 dienų

Asoc. nuotr.
Korespondencija prieš atsirasdama mūsų pašto dėžutėse, apkeliauja visą Lietuvą.
Į redakciją paskambinusi biržietė pasakojo, kad Biržuose išsiųstas laiškas tame pačiame mieste ją pasiekė tik po 11 dienų. „Lietuvos pašto“ atstovai teigia, kad tokie pavėluoti laiškai gali ateiti dėl kovo pirmąją savaitę pradėto diegti automatizuoto laiškų skirstymo. Jie tikina, kad šie nesusipratimai nepasikartos.

Pavėlavo pranešimas iš teismo

Biržų gyventojai tenka dažnai lankytis teisme, tačiau teismo posėdžiai dėl įvairių priežasčių atidėliojami. Paskutinis buvo numatytas kovo 9 dieną. Nors jokių pranešimų apie atidedamą teismo nuosprendį moteris negavo, dėl viso pikto į teismo rūmus pasiskambino pasiteirauti. Telefono ragelyje išgirdo, kad posėdis yra atidėtas iki balandžio pabaigos ir kad jai išsiųstas apie tai informuojantis laiškas.

„Tačiau jokio laiško aš savo akyse nemačiau. Jis mano pašto dėžutėje atsirado kovo 16 dieną. Matėsi, kad į Biržų paštą laiškas atkeliavo kovo 14 dieną − sekmadienį. Nors buvo išsiųstas iš Biržų, o aš gyvenu vos už kelių gatvių, laiškas pabuvo ir Panevėžyje, ir Vilniuje. Biržų teismo rūmai jį išsiuntė kovo 5 dieną, vadinasi, iki mano rankų jis keliavo 11 dienų“, – pasakojo moteris.

„Man  įdomu, kodėl laiškas su specialiais teismo ženklais prieš patekdamas į gavėjo rankas turi daugiau nei savaitę klajoti po Lietuvą“, – svarstė skaitytoja.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/

Asoc. nuotr.
Korespondencija prieš atsirasdama mūsų pašto dėžutėse, apkeliauja visą Lietuvą.