Kodėl kartais paštininkas vėluoja?

Ž. Maniko nuotr.
Jeigu spauda kartais ir nepasiekia pašto dėžutes, gali būti, kad laišininkai neprivažiuoja, nes nevalomi keliai.
Džiaugiamės kiekvienu laikraščio „Biržiečių žodis“ skaitytoju – prenumeratoriumi, besiskolinančiu naują numerį iš kaimyno ar skaitančio elektroninę versiją... Pasitaiko atvejų, kai naujas numeris vėluoja, todėl ačiū, kad informuojate. Priežasčių būna įvairių ir ne visada priklausančių nuo mūsų. „Atsiprašome už galimus nepatogumus, kartu esame dėkingi už supratingumą ir kantrybę“,- sako Lietuvos pašto Komunikacijos departamento projektų vadovė Monika Pulokė.

Koją kiša... sniegas

Nors šalyje susirgimų virusu daugėja ir tai atsispindi Lietuvos pašto statistikoje, Biržų rajone situacija valdoma. „Nors sergančių ar izoliacijoje yra, tačiau jų skaičius nėra didelis, todėl taikome įvairias priemones, kad išvengtume galimų nepatogumų klientams“,- sako Komunikacijos departamento projektų vadovė M. Pulokė.

Jos teigimu, Biržų rajone didesnį iššūkį kelia gausus sniegas – pasitaiko sutrikimų logistikos grandinėse, kai kurie keliai sunkiai išvažiuojami, todėl laiškininkai apylinkes aptarnauja ilgiau, o tai gali lemti vėlesnį aptarnavimą.

Vėlavimo priežastys

„Šiuo metu prenumeratos pristatymas yra mūsų prioritetas, darome viską, kad leidinius pristatytume jų išleidimo dieną, tačiau gali pasitaikyti pavienių atvejų, kai spauda gavėjus pasieks kiek vėliau nei įprasta. Atsiprašome už galimus nepatogumus, kartu esame dėkingi už supratingumą ir kantrybę“,- apie sudėtingą situaciją kalba Lietuvos pašto atstovė M. Pulokė.

Jos žodžiais, Lietuvos pašte dirba tūkstančiai darbuotojų, todėl Covid-19 tema yra aktuali – ligos atvejų išvengti nepavyksta. „Tačiau visu pandemijos laikotarpiu, kaip valstybei strategiškai svarbi įmonė, dirbame ir užtikriname paslaugas Lietuvos gyventojams. Sužinoję apie darbuotojui nustatytą ligą visuomet imamės visų įmanomų saugumo priemonių, kartais jos reikalauja ir veiklos pokyčių – susirgusius darbuotojus keičiame pavaduojančiais, ieškome papildomų darbuotojų, kartais tenka ir laikinai sutrumpinti ar sustabdyti pašto skyriaus veiklą“,- tikina M. Pulokė.

Ieško pamainos

Biržų paštas liko be vadovo. Šios įmonės Komunikacijos departamento projektų vadovė M. Pulokė komentavo: „Biržų paštų grupės vadovė iš darbo išėjo savo noru, tai yra asmeninis žmogaus sprendimas, tad komentuoti už jį negalime. Į šią poziciją konkursas paskelbtas sausio pirmoje pusėje“.