I. Butkevičiūtės nuotr.
Už šių durų įvyko kraupi žmogžudystė – gyvybės neteko 22 metų biržietis, apsistojęs broliui skirtame socialiniame būste.
Biržų miesto Vėjo gatvė nuskambėjo visoje Lietuvoje – ankstų šeštadienio rytą daugiabučio namo, kuriame yra socialiniai būstai, ketvirtojo aukšto balkone rastas peiliu mirtinai sužalotas 22 metų jaunuolis. Jo gyvybė užgeso Biržų miesto ligoninės reanimacijos skyriuje.

Sužalotas peiliu jaunuolis neišgyveno

Policija skelbia, kad birželio 1 dieną, apie 7.54 valandą, Biržuose esančio daugiabučio namo buto balkone rastas durtine žaizda sužalotas vyras (gim. 2002 m.). Nukentėjusysis pristatytas į Biržų rajono ligoninę.

Po nesėkmingo reanimavimo, konstatuota vyro mirtis.

Apie nužudymą tą pačią dieną pranešimus gavo ir kitos tarnybos. Maždaug 8.13 val., ugniagesiams gelbėtojams pranešta, kad viename Vėjo gatvės daugiabutyje žmogus pastebėjo balkone galimai padurtą kaimyną. „Abejoju, kad kas nors gali atidaryti duris“,- įspėjo pranešėjas. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, buto durys jau buvo atidarytos.

Tos pačios dienos popietę, apie 14 val., gautas dar vienas pranešimas tuo pačiu adresu. Pagalbos prašė pareigūnai – reikėjo išpjauti apie pusę kvadratinio metro grindų dangos.

Dėl šio įvykio sulaikyti nusikalstamos veikos padarymu įtariami 3 asmenys: neblaivus (0,85 prom.) vyras (gim. 1999 m.), neblaivi (2.03 prom.) moteris (gim. 1969 m.) ir neblaivus (1,75 prom.) vyras (gim. 1981 m.). Nusikalstamos veikos padarymo aplinkybės tikslinamos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com