Panevėžio gyvosios gamtos inspekcijos viršininkė Mantė Ramanauskienė.
Kovo 31 dienos vėlyvą vakarą Papilio miestelyje, prie užtvankos, medžioklės metu, 1983 m. gimęs vyras, iš teisėtai laikomo graižtvinio šautuvo mirtinai sužalojo 54 metų vyrą. Blaivus įtariamasis uždarytas į areštinę. Ginklas paimtas.

Supainiojo?

Neoficialiomis žiniomis, sklandančiomis medžiotojų gretose, žuvęs vyras nelaimės metu nardė tvenkinyje ir gaudė žuvis. Netoliese medžiojantys Būginių medžiotojų būrelio nariai sumaišė išnirusį vyrą su bebru ir jį mirtinai kliudė. Tačiau policija to patvirtinti negalėjo, nes vyksta ikiteisminis tyrimas.
Būginių medžiotojų būrelio vadovas Alvidas Kurklietis patvirtino, kad nelaimė įvyko jo vadovaujamame būrelyje ir kad miręs vyras jam nepriklauso.
Biržų policijos komisariato viršininkas Deividas Valtaris nurodė, kad ikiteisminį tyrimą vykdo Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.
Širvėnos seniūnijos seniūnas Saulius Eigirdas patvirtino, kad žuvęs vyras gyveno Rimgailių kaime. Tačiau daugiau informacijos apie jį nepateikė, nes su seniūnija reikalų vyriškis neturėjo.
Redakcijos žiniomis, žuvęs vyras augo šešių vaikų šeimoje. Paskutiniu metu gyveno su mama. Gyventojai teigia, kad jis buvo žinomas policijai, tačiau to policija patvirtinti taip pat negalėjo.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/