B. Petkevičiūtės nuotr.
“Negaliu pakęsti žmonių, kurie stovi su peiliu už nugaros. Niekada nemėgau dirbtinių žmonių“,- sako Biržų ligoninės chirurgas Nerijus Ubartas.
“Man nesvarbu, pacientas kvepia ar smirdi, ar kokios jo pareigos – nė vieno neišskiriu ir po operacijos visiems papasakoju tą patį – nuo vaistų iki priežiūros. Koks pacientas bebūtų, ligos yra vienodos. Tai kas, kad vieno kojos švaresnės už kito...“,- sako ketvirtus metus Biržų ligoninėje chirurgu dirbantis Nerijus Ubartas.

Iš Telšių rajono kilęs, 37-erių metų gydytojas išsiskiria ne tik kūną puošiančiomis tatuiruotėmis, bet ir aštriu charakteriu. Tačiau, Nerijus savo žemaitiško būdo slėpti ir neketina, kaip pats sako – daugiau pabendravę, žmonės jį dažniausiai išlydi kitomis akimis nei sutiko...

Kas Jus atvedė į Biržus?

Atvykau čia, kaip meilės emigrantas, ne pagal specialistų pritraukimo programą. Netgi atvirkščiai, baiminausi, gal manęs, kaip chirurgo, Biržų ligoninei nereikės, maniau, netrūksta tokių gydytojų... Bet, pasirodo, klydau – mane priėmė labai draugiškai. Džiaugiuosi, kad čia atvykau ir dėl žmonių, ir dėl paties miesto. Man čia patinka.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/