Biržai Orijaus Gasanovo akimis – kartais žaginys įdomiau nei muziejus

Asmeninio albumo nuotr.
Viešėdamas Biržuose, Orijus nebuvo nei prie Biržų pilies, nei prie Astravo tilto ir tai papiktino kai kuriuos biržiečius. Tačiau, pasak žurnalisto, pilys ir muziejai – ne visiems įdomūs, o keliaujant reikia žiūrėti plačiau ir aplankyti nebūtinai tas vietoves, kurios skirtos tik turistams.
Neseniai Biržuose lankėsi garsus kelionių žurnalistas Orijus Gasanovas su kolege Jurga Baltrukonyte, kurie filmavo laidą „Orijaus atostogos Lietuvoje“. Nuolat keliaujantis ir visą pasaulį išmaišęs Orijus, pakeliui važiuodamas jau į kitą laidos filmavimą Palangoje, mielai sutiko su „Biržiečių žodžiu“ pasidalinti įspūdžiais apie vienos dienos viešnagę mūsų rajone.

Aplankė, kas patiems buvo įdomu

Minėta laida apie Biržus televizijos ekrane pasirodė liepos mėnesį, nors žurnalistai mieste viešėjo gerokai anksčiau, birželio pabaigoje. Žinia, apie tai, jog Biržuose lankosi Orijus, tądien pasklido labai sparčiai, mat biržiečiai, pamatę garsųjį žurnalistą mieste, ėmė jį fotografuoti ir dalintis naujiena socialiniame tinkle. Viešnagės metu Orijus su kolege Jurga lankėsi „Alaus kelio“ restorane, žaidė „Monteball“ žaidimą, maudėsi Centriniame Biržų miesto pliaže, lipo į Kirkilų apžvalgos bokštą, pietavo populiariojoje miesto valgykloje, o unikalioje sodyboje „Prie įgriuvėlės“ svečiai iš sostinės sužinojo, kas yra žaginys ir kad jame galima miegoti...

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com