Pirmadienis, 2026-06-29
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Prenumerata
  • Skelbimai
  • Renginiai
Praneškite naujieną
Birzietis.lt
Skaitykite PDF
Prenumeruokite
  • Aktualijos
    • Biržai
    • Lietuva
    • Pasaulis
  • Teisėtvarka
  • Sveikata
  • Ūkis / Verslas
  • Politika
  • Švietimas
  • Kultūra
  • Sportas
  • Daugiau
    • Redaktoriaus žodis
    • Komentarai
    • Žmonės
    • Skaitytojo nuomonė
    • Pravartu žinoti
    • Žvilgsnis į spaudą
    • Laisvalaikis
    • Projektai
Birzietis.lt
Skaitykite PDF
Prenumeruokite
Pirmadienis, 2026-06-29
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Prenumerata
  • Skelbimai
  • Renginiai
Praneškite naujieną
Birzietis.lt
Skaitykite PDF
Prenumeruokite
  • Aktualijos
    • Biržai
    • Lietuva
    • Pasaulis
  • Teisėtvarka
  • Sveikata
  • Ūkis / Verslas
  • Politika
  • Švietimas
  • Kultūra
  • Sportas
  • Daugiau
    • Redaktoriaus žodis
    • Komentarai
    • Žmonės
    • Skaitytojo nuomonė
    • Pravartu žinoti
    • Žvilgsnis į spaudą
    • Laisvalaikis
    • Projektai
Birzietis.lt
Skaitykite PDF
Prenumeruokite
  • Aktualijos
    • Biržai
    • Lietuva
    • Pasaulis
  • Teisėtvarka
  • Sveikata
  • Ūkis / Verslas
  • Politika
  • Švietimas
  • Kultūra
  • Sportas
  • Daugiau
    • Redaktoriaus žodis
    • Komentarai
    • Žmonės
    • Skaitytojo nuomonė
    • Pravartu žinoti
    • Žvilgsnis į spaudą
    • Laisvalaikis
    • Projektai
Sekite
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Prenumerata
  • Skelbimai
  • Renginiai
Home » Blog » Suniokotas kitiems pagalbą teikusio biržiečio automobilis, gal yra mačiusių įvykį?
Teisėtvarka

Suniokotas kitiems pagalbą teikusio biržiečio automobilis, gal yra mačiusių įvykį?

Ingrida BUTKEVIČIŪTĖ - „Biržiečių žodžio“ korespondentė
Publikuota: 2024-04-17
3 min skaitymo
auto

Balandžio 13 dieną, apie 22.30 val., Biržų kaime, Liepų gatvėje esančio daugiabučio namo vidiniame kieme įvyko incidentas – stipriai apniokotas automobilis. Savininkas prašo pagalbos – gal yra mačiusių šį įvykį.

Pradūrė padangas, iškūlė stiklus

Policijai pranešta, kad nukentėjo automobilis „Subaru Forester” – pradurtos trys padangos, įdaužtas priekinis stiklas, sudaužyti kairės ir dešinės pusės priekiniai žibintai, kairės pusės veidrodėlis, sudaužytas kairės pusės galinis žibintas.

Padaryta turtinė žala – 540 eurų. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Įspėjimai

Automobilio savininkas pasakojo, kad nuomojasi butą Liepų gatvėje esančiame name, o automobilį statydavo gretimo daugiabučio kieme. Vyras sakė prieš gerą mėnesį radęs už valytuvo užkištą su klaidomis rašytą raštelį: „Statyk mašiną savo kieme“.

Buvo ir kitų įtartinų ženklų – atlenkti valytuvai, užlankstyti šoniniai veidrodėliai. Jaunas vyras sako net neįtaręs, kad tai – įspėjimas prieš kur kas rimtesnį chuliganišką išpuolį.

Padeda kitiems, bet pats supratimo nesulaukė

„Net nebūčiau pagalvojęs, kad taip gali žmonės daryti. Atrodo – niekam nieko blogo nedarau, tame kieme visada yra vietos automobiliui, tai ir pasistatydavau“,- pasakojo suniokoto automobilio savininkas.

Jis vardo prašė neminėti, nes bijo dar labiau nukentėti. Jis priklauso visoje Lietuvoje populiariai visureigių SOS pagalba kelyje grupei „4×4“, kurie savanoriškai pagelbėja kitiems, įstrigusiems savo technika purvyne, bekelėje ar laukuose nuslydus nuo kelio.

„Visada stengiuosi žmonėms padėti. Ši veikla savanoriška, o va kaip išeina… Pasirodo, tokio atlygio gali sulaukti už, atrodo, gerus darbus“,- neslėpė kartėlio pašnekovas.

Vandalas jaučiasi nebaudžiamu kiemo „tvarkdariu“

Vyras pripažino, kad šis vandalų išpuolis jam – didelis nuostolis. Paklaustas ar tikisi, jog policija suras kaltininkus, nukentėjusysis suabejojo. „Neturiu didelės vilties, nors yra įtarimų, kas taip galėjo pasielgti“.

Rinkuškių seniūnaitijos seniūnaitis Rolandas Grigaliūnas sako, kad tokia situacija nėra normali. „Tai visi juk žinome, kad Rinkuškių daugiabučiuose mažos automobilių stovėjimo aikštelės ir tikrai pasitaiko atvejų, kad kaimyniniame kieme kas nors automobilį pasistato. Ypač savaitgaliais padaugėja automobilių – atvyksta giminės, draugai, vaikai pas tėvus. Todėl pilni kiemai automobilių. Negi visiems dabar galima už tai padangas subadyti, stiklus išdaužyti?“- komentavo R. Grigaliūnas.

Paklaustas, ar yra pasitaikę anksčiau panašių atvejų, seniūnaitis tiksliai negalėjo prisiminti, tačiau akcentavo, kad tokia keršto forma nėra normali.

Prašo žmonių pagalbos

Rinkuškių kaimo bendruomenės pirmininkas Vytautas Juška apie įvykį pasisakė trumpai: „Tai tikrai nėra normalu. Daugiabučių kiemai yra visų gyventojų kiemai ir tokie įvykiai yra netoleruotini“.

Biržų rajono policijos komisariato viršininkas Deividas Valtaris sakė, kad policija stengsis kuo greičiau išaiškinti pažeidėją ir jį nubausti įstatymo nustatyta tvarka. Už tokį nusikaltimą baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Nukentėjęs biržietis prašo pagalbos. Asmuo, kuris galėjo suniokoti jo automobilį, dėvėjo šviesią striukę raudonu kapišonu, gyvena Liepų gatvėje, Biržų kaime esančiame daugiabutyje. Žmones, galinčius suteikti bet kokios informacijos, prašo paskambinti telefonu +37064314841.

ŽYMOS:AutomobilisBiržų kaimasSuniokojimas

Naujienos iš interneto:

TAIP PAT SKAITYKITE

Aktualijos

Kratiškių bibliotekoje vaikai vasarojo prasmingai ir kūrybiškai
Mieliūnuose – tvinsta rūsiai, plinta šliužai, genda parkelio apšvietimas
Kaštonų misija įmanoma…
Kultūra ar naujas savivaldybės verslas?

Teisėtvarka

Paskutinis skambutis nuaidėjo, bet ar pamokos išmoktos?
Manė, kad rado sprogmenį, evakuoti žmonės
Susimušė mokiniai
Skaudi avarija nusinešė sutuoktinių gyvybes

Sveikata

Atidaroma Skausmo klinika: nebereikės vykti į didmiesčius
Sutartis pasirašyta, kas toliau?
Dviračių žygis naujais maršrutais
Laiku suteikta pagalba daro stebuklus

Ūkis | Verslas

Įver­ti­nta šeimos įmonė
Bitininkams smogia ir orai, ir pigus importas
Netikėta investicija: apleistame pastate kuriasi moderni klinika ir nauji būstai
Dešimtmečius skaičiuojantis verslas nebijo išbandymų

Reklama

Birzietis.lt

Skambinti: +370 603 22827
Rašyti: skelbimai@birzietis.lt

Laikraštis leidžiamas nuo 1945 metų,
du kartus per savaitę: antradieniais ir penktadieniais. 

Uždaroji akcinė bendrovė „Biržiečių žodis“

Vytauto g. 8-22, LT-41174. Biržai

Įmonės kodas: 254807960

PVM mokėtojo kodas:
LT548079610

  • Kontaktai
  • Prenumerata
  • Reklama
  • Skelbimai
  • Renginiai
  • Praneškite naujieną
  • Privatumo politika
2026 © UAB „Biržiečių žodis“. Visos teisės saugomos.
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?