V. Kerienės nuotr.
Mažieji bėgikai nusiteikę kovingai – finiše laukė „Biržų duonos“ medalis – sausainis.
Šeštadienį įvyko svarbiausias bėgimas Šiaurės Lietuvoje „Biržų kilometrai“, subūręs apie 700 sporto mylėtojų iš Lietuvos ir Latvijos. „Biržų kilometrai“ organizatorius, UAB „Biržų duona“ vykdomasis direktorius Andrius Kurganovas teigė norintis ir asmeninių pavyzdžiu „užkrėsti“ kitus gyventi sveikai ir sportuoti. Tiems, kurie nespėjo ar neišdrįso šiais metais sudalyvauti bėgime, galės tai padaryti kitais – įvyks jubiliejinis, dešimtasis renginys „Biržų kilometrai“.

Bėgimas – ne tik sportas, bet ir pažintis su Biržais

Šiaurės Lietuvos bėgimas „Biržų kilometrai“ šiais metais turėjo švęsti dešimtmetį, tačiau dėl kovido pandemijos vienas renginys neįvyko, todėl jubiliejinis planuojamas kitais metais. Šio bėgimo organizatorius A. Kurganovas džiaugiasi, kad mieste baigti rekonstrukcijos darbai, todėl bėgimo trasa grįžo į įprastą trasą.

„Labai smagu, kad bėgimas vyksta bendroje, geroje atmosferoje. Kai šalia veikia mugė. Daug žiūrovų, miestelėnų ir bėgikams daug įdomiau, bėgti šalia žmonių nei stadione. Bėgikai, atvykę į šventę, ne tik bėga, bet ir susipažįsta su Biržais. Šiandien trasoje bėgdamas girdėjau, kaip šnekučiavosi bėgikai apie tai, kokie gražūs Biržai. Tai ir yra vienas iš šio bėgimo tikslų – atvykusiems parodyti Biržus ir propaguoti sveiką gyvenseną. Kaip galima sveikai gyventi, sportuoti ir būti geros nuotaikos“, – komentuoja A. Kurganovas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com