„Biržų kilometruose“ varžėsi pusė tūkstančio dalyvių

„Lietuvos bėgimo taurės“ nuotr.
Pirmąją vietą pusmaratonio distancijoje iškovojo biržietė Inga Cimarmanaitė.
Vienas įspūdingiausių ir daugiausia žiūrovų bei dalyvių sukvietęs Biržų miesto šventės renginys – tradicinis bėgimas „Biržų kilometrai“. Šiemet jame savo jėgas išbandė apie 500 dalyvių ir dar du šimtai prisijungė prie virtualaus bėgimo.

Dalyvavo ir užsieniečiai

Nuo ankstyvo šeštadienio ryto tuščiose Biržų miesto gatvėse bėgiojo apšilti nusprendę sportininkai, kurie ruošėsi garsiajam bėgimui „Biržų kilometrai“. Šį renginį jau septintą kartą mieste organizuoja UAB „Biržų duona“.

Šis bėgimas visada pritraukia ne tik vietinius gyventojus, bet ir svečius iš kitų šalies miestų ar užsienio. Šiemet buvo dalyvių, atvykusių iš Latvijos, Lenkijos, Italijos. Iš viso Biržų miesto gatvėmis bėgo 500 sporto entuziastų, dar du šimtai prisijungė prie virtualaus bėgimo. Dalyviai bėgo tris distancijas: 3,5 km, 10,5 ir pusmaratonį. Geriausiai iš biržiečių pasirodė ir prizines vietas iškovojo seserys Rūta ir Inga Cimarmanaitės (Inga iškovojo pirmąją vietą pusmaratonio distancijoje, o Rūta tapo pirmoji 10,5 km distancijoje). Biržietė Jurinta Greviškytė 3,5 km bėgime iškovojo bronzą.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/