Pirmosios varžybos po karantino Biržų boksininkams buvo sėkmingos

Asmeninė nuotr.
Iš kairės: Gabrielė, Karolis, Vakaris, Oskaras, Nojus, Motiejus, Domantas.

Birželio 17-19 dienomis Palangoje vyko tarptautinis bokso turnyras „Žemaitijos taurė 2020“. Į Palangą vyko 11 bokso trenerio Virgilijaus Stapulionio auklėtinių: septyni iš jų dalyvavo varžybose, o kiti tobulinosi treniruočių stovykloje. Pirmosiose bokso varžybose po karantino dalyvavo boksininkai ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos bei Estijos. Treneris V. Stapulionis džiaugėsi, kad jo auklėtiniai vėl grįžo namo su apdovanojimais.

Jauniausias komandos narys, devynmetis Vakaris Kiseliūnas tapo varžybų čempionu: boksininkas buvo apdovanotas medaliu, diplomu ir čempiono taure. Gabrielė Šernaitė iškovojo dvi pergales ir finale liko antra. Karolis Jakubonis, Oskaras Radzevičius, Motiejus Narkus tapo turnyro vicečempionais. Nojus Stanišauskas ir Domantas Jakubonis iškovojo trečiąsias vietas.

- Vaikinai, kurie nedalyvavo varžybose, irgi netinginiavo. Laiką išnaudojome treniruodamiesi. Tokios išvykos plečia boksininkų pasaulėžiūrą, motyvuoja sportuoti. Kuo mes dažniau išvažiuosime ir dalyvausime varžybose, tuo būsime stipresni, – kalbėjo V. Stapulionis.

Boksininkams į varžybas padėjo išvykti jų tėveliai ir Biržų kūno kultūros ir sporto centras. Pasak trenerio, šią vasarą laukia dar viena treniruočių stovykla ir dvi varžybos.