Medaliai iš lengvosios atletikos čempionato

BKKSC nuotr.
Biržiečiai lengvosios atletikos čempionate Panevėžyje iškovojo daug medalių. Sportininkai su treneriais Viktoru Bagamolovu (kairėje) ir Simu Strelcovu (dešinėje).
Praeitą savaitę vyko lengvosios atletikos Panevėžio miesto atviri jaunių ir jaunimo čempionatai, kuriuose puikiai pasirodė Biržų sporto centro lengvaatlečiai.

Jaunių grupė

Jaunių amžiaus grupėje puikiai sekėsi Aurimui Samulioniui, kuris 60 m bėgimo rungtį įveikė per 7,36 sek., o 200 m – per 24,41sek. ir iškovojo pirmąsias vietas.

Pirmąją vietą iškovojo ir Erminas Dudoras, kuris šuolio į tolį rungtyje nuskriejo 5,95 m, o 200 m rungtį įveikė per 25,40 sek. – jis iškovojo antrąją vietą.

Pirmasis 400 m bėgimo rungtyje buvo ir Linas Kučinskas (1:02,52 sek.), o trečiąją vietą užėmė Mantas Tamulynas (1:04,47 sek.). Merginų grupėje antroji tapo Martyna Lenovaitė, kuri 200 m bėgimo rungtį įveikė per 29,58 sek.

Debiutas ir pergalė

Arijus Ragauskas dalyvavo su keturiais metais vyresniais sportininkais rutulio stūmimo rungtyje. Arijus pirmą kartą stūmė 5 kg rutulį, pasiekė asmeninį rezultatą – 12,70 ir iškovojo pirmąją vietą.

Jaunimo amžiaus grupėje antrąją vietą 60 m bėgimo rungtyje iškovojo Paula Krisikėnaitė (8,58 sek.), trečiąją vietą Urtė Gedvilaitė (8,63 sek.) Vaikinų 60 m bėgimo rungtyje antrąją vietą iškovojo Jonas Juška, ją įveikęs per 7,43 sek., trečiąją – Nedas Ulenskas (8,20sek.). Nedas antrąją vietą užėmė 200 m bėgimo rungtyje, ją įveikęs per 26,93 sek., trečiąją – Simas Kučinskas. Šuolio į tolį rungtyje trečia tapo Paula Krisikėnaitė, nušokusi 4,64 m.