Atletai parsivežė medalių

Bronzos medalius iškovoję Arnas Sapatka ir Marius Valaitis su treneriais Viktoru Bagamolovu ir Simu Strelcovu

2020 m. rugpjūčio 1-2 dienomis Estijoje Pernų mieste įvyko Baltijos šalių jaunių jaunimo lengvosios atletikos čempionatas.

Į Lietuvos jaunių rinktinę buvo pakviesti ir šaliai bei Biržams atstovavo Arnas Sapatka, Marius Valaitis ir treneris Viktoras Bagamolovas. Jaunieji Biržų sportininkai į juos dėtas viltis pateisino garbingai: Arnas Sapatka šuolio į tolį rungtyje iškovojo bronzos medalį ir nušokęs 6 m 77 cm pasiekė asmeninį rezultatą. Gerai sekėsi ir Mariui Valaičiui, kuris 100 metrų bėgime iškovojo trečiąją vietą – 11,33 sekundžių. Arnas ir Marius taip pat dalyvavo 4x100 m. estafetiniame bėgime, kur iškovojo bronzos medalius.

Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro inf.