Biržiečių pasiekimai lengvosios atletikos čempionate

BKKSC nuotr.
Klaipėdoje vykusiame lengvosios atletikos jaunių čempionate biržiečiai iškovojo medalius.
Savaitgalį Klaipėdoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos jaunių čempionatas, kuriame dalyvavo ir biržiečiai. Individualiose rungtyse geriausiai sekėsi Paulai Krisikėnaitei, kuri šuolio į tolį rungtyje nušoko 4,95 m ir iškovojo 6-ąją vietą.

Bėgimo rungtys

100 m bėgimo rungtį Aurimas Samulionis įveikė per 11,68 sek. ir pateko į finalą, kuriame užėmė aštuntąją vietą. Edvinas Babilauskas 100 m bėgimo rungtį įveikė per 11,92 sek. ir tapo dešimtas. 200 m rungtyje A. Samulionis finišą pasiekė per 24,28 sek. ir iškovojo 10-ąją vietą, E. Babilauskas rungtį įveikė per 24,37 sek. ir užėmė 11-ąją vietą, o Dovydas Murauskas įveikė per 24,92 sek. ir užėmė 17-ąją vietą.

Urtė Gedvilaitė 400 m rungtį įveikė per 1:03,65 sek. ir iškovojo 12-ąją vietą. Tą pačią rungtį Nedas Ulenskas įveikė per 58,65 sek. ir užėmė 13-ąją vietą. Taip pat, pirmą kartą biržiečiai subūrė komandą, kurią sudarė D. Murauskas, P. Krisikėnaitė, N. Ulenskas ir Urtė Gedvilaitė. Jie 4x400 mix bėgimo estafetėje užėmė ketvirtąją vietą.

Iškovojo bronzą

Varžybas vainikavo paskutinė rungtis – 4x100 m vaikinų estafetė, kurią biržiečiai D. Murauskas, A. Samulionis, E. Babilauskas ir E. Dudoras įveikė per 46,53 sek. ir pasidabino bronzos medaliais, nusileisdami tik Vilniaus ir Šiaulių komandoms.