Jaunimas dviračiais parvežė krūvą medalių

Asm. nuotr.
Gabija Jonaitytė, Austėja Zubavičiūtė (Pakruojis), Aleksandra Jasiūnaitė (Pakruojis), Orinta Kiseliūnaitė, Erna Varekojytė su treneriu Vytautu Indreliūnu.

Sekmadienį Biržų jaunieji dviratininkai dalyvavo Rokiškio dviračių kroso varžybose „Moto – Roki“ trasoje. Pasisekė net penkiems biržiečiams, kurie sau ir gimtajam miestui parvežė medalius.

Sužibėjo „Kaštonų“ mokyklos moksleiviai

Varžybose pirmąją vietą iškovojo Orinta Kiseliūnaitė, Gabija Jonaitytė tapo antra, o Erna Variakojytė užėmė trečiąją vietą. Deividas Ališauskas laimėjo sidabrą, o Evaldas Grikis pasipuošė bronzos medaliu. Visi prizininkai – Biržų „Kaštonų“ pagrindinės mokyklos mokiniai. Jaunieji dviratininkai priklauso Panevėžio dviračių sporto klubui „DSK Fortūna“. Juos treniruoja panevėžiečiai treneriai Vytautas Indreliūnas ir Vitalija Breivienė.

Perspektyvūs sportininkai

Nors biržiečiai prie klubo prisijungė dar tik prieš metus, pergalių jų sporto kelyje – jau ne viena. Rugpjūčio mėnesį vykusiame Lietuvos ir jaunučių čempionate E. Variakojytė iškovojo trečią vietą, o birželį vykusiose Utenos miesto pirmenybėse, grupinėse lenktynėse tapo antra. Biržietės E. Variakojytė ir O. Kiseliūnaitė taip pat buvo prizininkės liepos mėnesį vykusiose tarptautinėse varžybose. G. Jonaitytei prizinė vieta šiose varžybose irgi ne pirmą kartą – jaunoji sportininkė laimėjo trečiąją vietą Lietuvos mastu plento taurės kalnų pirmenybėse, ten pat O. Kiseliūnaitė iškovojo sidabrą.

Jaunųjų dviratininkų trenerė V. Breivienė „Biržiečių žodžiui“ džiaugėsi, kad biržiečiams šiame sporte sekasi.

-Merginos yra labai gabios ir perspektyvios. Daug vilčių į jas dedame. Taip pat ir berniukai, ypač Deividas, kuris padarė labai didelę pažangą. Jeigu taip ir toliau, jaunuoliai turėtų rimtai šiame sporte „užsikabinti“,- kalbėjo trenerė.