V. Globetans nuotr.
Dainius Ulevičius apdovanotas už sužvejotą didžiausią ešerį.
Spiningavimo varžybos iš valčių Kairių ežere – ne tik azartas laimėti, bet ir noras kasmet dalyvauti dėl puikios kompanijos. Vieni sako, kad laimėjimas dažniausiai priklauso nuo tos dienos fortūnos, bet kiekvienas supranta, kad padeda ir įgūdžiai, ir žinios, o svarbiausia kantrybė.

Iš penkių atvyko du

Neseniai Kairių (Šiaulių r.) miestelyje buvo surengta šeimų ir kaimynų šventė „Mes visi kartu“, kurios metu vyko spiningavimo varžybos iš valčių. Šeimų šventė suorganizuota pirmą kartą, pakviesti ir žvejų klubo „Kairiai“ nariai. Šis klubas per metus suorganizuoja 4-5 varžybas ne tik suaugusiems, bet ir vaikams nuo 10 iki 16 metų amžiaus. Tokio pobūdžio varžybos dažniausiai vyksta rudenį.

Spiningavimo varžybose yra gaudomos lydekos, tikslas sugauti kuo daugiau didelių lydekų. Laimi tas, kurio sugautų lydekų bendras svoris didžiausias. Varžybose dalyvavo 32 dalyviai.

„Mes į varžybas stengiamės pasikviesti žvejų ir iš kitų rajonų – Biržų, Panevėžio, Radviliškio, Šiaulių, kitų miestų. Atvykę svečiai dalyvavo varžybose ir šventėje. Šiaulių rajono meras įsteigė papildomą taurę pirmosios vietos laimėtojui“, – pasakoja žvejų klubo „Kairiai“ vadovas Vaidas Globetans.

V. Globetans tikėjosi, kad varžybose dalyvaus penki biržiečiai, bet atvyko du – Dainius Ulevičius ir Jaunius Risakovas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/