Žvyrkelis į Čypėnus, kaip ir daugelis kitų – vargas ir gėda

R. Indrikonio nuotr.
Tokiu keliu kasdien važiuoja Čypėnų kaimo žmonės, o seniūnaitis Remigijus Indrikonis sako, kad žvyras nebepadės, problemos baigsis, kai paklos asfaltą.
Keliai, vedantys į rajono pakraštyje esančius kaimus, anot gyventojų, baisesni negu baisūs. Ne išimtis ir kelio ruožas Palaima-Čypėnai. „Kelią reikia verkiant asfaltuoti, tačiau jis į prioritetinę eilę nepatenka ir vargu ar pateks“,- piktinasi vairuotojai.

Nuotraukos kalba pačios už save

„Mes ne važiuojame, o plaukiame, skęstame košėje“,- atsiųstas kelio nuotraukas vaizdingai apibūdino Čypėnų kaimo seniūnaitis Remigijus Indrikonis. Kelias ne tik duobėtas, bet ir išmaltos gilios vėžės, o sunkiausiai išvažiuojama vieta yra netoli Remeikių kaimo – ten šlapiausia. Kelias beveik užsemtas vandeniu.

Anot seniūnaičio, blogiausia tai, jos vandens sugadintas žvyrkelis netgi baloms nuslūgus lieka su giliomis duobėmis.

„Čia į šitą vietą gali kiek nori žvyro pilti, jį išplaus. Kelią greideriuoti nėra prasmės, nes tai neduoda efekto. Šlapio kelio greideriavimas tik blogina situaciją, o pašalusio kelio greiderio peiliai neima. Štai ir šiandien nuo ryto atvažiavo kelininkai greideriuoti – sėdi ir laukia, kada kelio danga atšils“,- sakė R. Indrikonis.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/