Virtuali realybė rajono tarybos darbe: galima pamatyti netikėtų vaizdų

Socialinių tinklų nuotr.
K. Armonas mano, kad jis tiesiog produktyviai išnaudojo laiką.
Visi, kam teko posėdžiauti, žino: šimtaprocentinis įsitraukimas realus toli gražu ne visada. Tarybos nariai netruko įžvelgti nuotolinio darbo galimybes, kaip panaudoti neefektyvias posėdžiavimo minutes.
Per praeitą savaitę vykusį tarybos posėdį tarybos narė Toma Karvelytė socialiniame tinkle paviešino asmenukę su karvelio modeliu ant galvos, o tarybos narys Kęstutis Armonas komitete posėdžiavo iš traktoriaus.

Norėjo pakelti nuotaiką

„Vyko tarybos posėdis, buvo tvirtinamos mokyklų ataskaitos. Jas buvome išnagrinėję, nusprendę, kaip balsuoti, ir aš galvojau, kuo galėčiau pasidalinti su savo draugais. Tuomet ir nusprendžiau praskaidrinti dieną žiupsneliu humoro – pasidalinau savo nuotrauka su karvelio paveikslėliu. Juk aš esu Karvelytė – karvelis yra tiesiog mano šaknyse“, – sakė T. Karvelytė.

Neseniai tarybos narių sąrašus papildžiusi Toma tvirtino, kad tikrai nieko blogo nenorėjo, priešingai, tiesiog sugalvojo visiems pakelti ūpą.

„Galbūt tarybos nariai turi būti santūrūs, tačiau aš manau, kad jie turi būti ir nuoširdūs. Pirmiausiai reikia atskleisti save kaip žmogui, tuomet ir kiti tau atsiskleis. Galbūt aš galėjau elgtis kitaip, tačiau kas nedirba – tas neklysta, ateityje šią klaidą atsiminsiu“, – teigė T. Karvelytė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/