Vieno keliuko istorija – pritrūko bendravimo, supratimo ar kantrybės?

J. Grubinskaitės nuotr.
UAB „Vytrita“ darbuotojai sakė, kad dirba savo darbą, o po elektros kabelio remonto darbų, žadėjo viską sutvarkyti ir keliuko dangą atstatyti.
Biržietė Vida Misiūnienė teigė susidūrusi su neeiliniu atveju – vienos įmonės darbuotojai, šalinę elektros tinklų gedimą, suniokojo jos turtą ir pridarė nepatogumų – išrausė įvažiavimą į jos kiemą. Tačiau Elektros skirstymo operatoriaus (ESO) atstovai patikino, kad gedimo iš anksto numatyti negalėjo ir darbus suskubo atlikti, nes ne tik Kaštonų gatvė, bet ir dalis Biržų miesto galėjo likti be elektros energijos.

Kas ir kodėl kasinėja?

„Perkasė įvažiavimą į man priklausantį kiemą, išrausė mano paklotą asfaltą. Svarbiausia, kad apie darbus iš anksto niekas nepranešė. Kas atstatys keliuko dangą? Namuose gyvena 96 metų močiutė, kuriai bet kada gali prireikti medikų pagalbos. Kaip privažiuotų greitosios automobilis, kai kelias perkastas? Kodėl taip elgiamasi?“ – pykčio neslėpė moteris.

V. Misiūnienė apie žemės kasimo darbus teigė sužinojusi iš kaimynės, kuri pranešė, jog „kažkokie“ darbininkai išrausė įvažiavimą į jos kiemą. Moteriai teko iš darbo skubėti į namus išsiaiškinti.

„O jei aš susiplanavau malkas parsivežti? Name vyksta remonto darbai, gal meistrui prireiks kokių medžiagų, kaip jas atsivežti? Niekas iš anksto neįspėjo apie nepatogumus. Savo asmeninėmis lėšomis išasfaltavau įvažiavimą į kiemą, kas man jį sutvarkys, ar jie išasfaltuos kaip buvo?“ – klausė V. Misiūnienė.

 

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/