Vicemerės kelionė į Austriją – atsainus požiūris į darbą savivaldybėje?

„Biržiečių žodžio“ nuotr.
Vicemerės Astros Korsakienės išvyka į Austriją kai kuriems rajono politikams sukėlė abejonių – ar tik rajono valdžios atstovė, prisidengdama mokymais, nesugalvojo gudraus plano papramogauti už mokesčių pinigus?
Vicemerės Astros Korsakienės išvyka į Austriją, kaip savivaldybės puslapyje pažymima, – „darbo reikalais“ – sukėlė ne tik rinkėjų, bet ir kai kurių politikų pasipiktinimą. „Neslėpkime, tai yra asmenybė, mėgstanti pakeliauti už savivaldybės arba, paprasčiau sakykime, mokesčių mokėtojų pinigus“,- sakė savivaldybės tarybos narys, Kontrolės komiteto pirmininkas Dalius Barkauskas.

Mokymai ugdymo įstaigų vadovams, o ne politikams

Biržų rajono savivaldybės puslapyje skelbiama, kad balandžio 15-19 dienomis vicemerė dalyvauja projekto „Tūkstantmečio mokyklos I“ programos „Lyderystė pokyčių sąlygoms“ seminare „Įtraukianti lyderystė“. Mokymai, nurodoma, vyksta Vienoje – Austrijos sostinėje.

Tokia informacija papiktino tarybos narį D. Barkauską. „Juk tie mokymai skirti ugdymo įstaigų vadovams, prie ko čia vicemerė? Juk ji politikė. Ne politikams skirti tokie mokymai. Bus puiki proga paklausti vicemerės apie tai artėjančios mažumos valandėlės metu“,- teigė jis.

Jis priminė, kad ši tema buvo paliesta ir praėjusių metų rugsėjį vykusios mažumos valandos metu. „Kolegė Irutė Varzienė klausė vicemerės, kas važiuos į mokymus Austrijoje, kas lydės mokytojus, ir išgirdome iš ponios Astros tokį pašaipų atsakymą, kad mokytojai yra suaugę žmonės ir jų nereikia lydėti. Taip išeina, ji jau tada planavo važiuoti, tik tai bandė nuslėpti?“- svarstė D. Barkauskas.

Jo nuomone, tokios vicemerės išvykos demonstruoja „atsainų požiūrį į darbą savivaldybėje“. „Matyt, vicemerė nelabai turi darbo savivaldybėje, gal tuomet pakaktų vieno vicemero?“ – retoriškai klausė D. Barkauskas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/