Per Velykas ribojamas įvažiavimas į miestus

Artėjantį Velykų savaitgalį šalyje bus taikomi papildomi griežtesni apribojimai. Kad švenčių metu būtų kuo mažiau judėjimo ir išvengta susibūrimų, nuo balandžio 10 d. 20 val. iki balandžio 13 d. 20 val. bus ribojamas žmonių keliavimas į ne savo gyvenamosios vietos savivaldybės miestus ir miestelius.

Išimtys bus taikomos tiems, kurie į kitą miestą vyks dėl artimųjų giminaičių mirties, darbų, kai darbo vieta yra kitoje savivaldybėje, ar siekiant suteikti būtinąją medicinos pagalbą. Vykti į kitą, nei gyvenama, savivaldybę galės tie, kurie jame turi nuosavo nekilnojamojo turto.

Į Biržus bus palikti trys įvažiavimai, kuriuose budės policijos pareigūnai: Pasvalio-Kalpoko g. sankryžoje, Vabalninko-Tinklų gatvių sankryžoje, Respublikos ir apvažiavimo sankryžoje. Prie visų kitų įvažiavimų į miestą bus pastatyti draužiamieji įvažiuoti ženklai.

Biržų policijos komisariato viršininkas D. Valtaris prašo visų, kurie pagal Vyriausybės numatytas išimtis turės teisę įvažiuoti į miestą, turėti dokumentus: jei važiuoja į darbo vietą – darbo pažymėjimą ir pan.

Skelbiame eismo organizavimo schemą Biržuose švenčių dienomis.

_________________________________________________________________

Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) siūlymu, Vyriausybė šiandien pratęsė karantiną dar dviem savaitėms – iki balandžio 27 d. 24:00 val.

Biržų policijos komisariato informacija

Kaip tai vyks praktiškai?

Nuo 2020-04-10 20.00 val. įvažiavimas į Biržus bus organizuojamas per tris įvažiavimus:

- Pasvalio g.; 

- Vabalninko g.; 

- Respublikos g.

Transporto priemonių ir jomis važiuojančių asmenų kontrolę šiuose postuose vykdys policijos pareigūnai, jiems talkins policijos rėmėjai.

Ties visais kitais įvažiavimais į Biržus bus įrengti draudžiamieji kelio ženklai "Įvažiuoti draudžiama" su nukreipiamaisiais kelio ženklais "Važiuoti į kairę" arba "Važiuoti į dešinę", nukreipiančiais link artimiausio policijos posto.

Siekiant išvengti spūsčių ir galimų nesusipratimų, prašome pagal galimybes pasirūpinti dokumentais, pagrindžiančiais įvažiavimo į Biržus būtinybę - darbuotojo pažymėjimu ar panašiai.

Išvažiavimai iš miesto ribojami nebus.