Van­dens ko­ky­bė Ger­ma­niš­ky­je ne­ra­mi­na ir var­to­to­jus, ir tie­kė­jus

Ž. Maniko nuotr.
UAB „Biržų vandenys“ vadovė E. Barkauskienė teigė, kad prisidėti prie vandens kokybės gerinimo turėtų ir patys gyventojai.
Skundai dėl blogo vandens Biržuose nesibaigia. Ne išimtis ir Germaniškio gyventojai – iš kranų bėga rudas, specifinio kvapo vanduo, tačiau šioje situacijoje jiems niekas negali padėti. Todėl bent jau pasitarti pakvietė UAB „Biržų vandenys“ vadovę Editą Barkauskienę. Nors problema svarbi visam kaimui, į susitikimą atėjo tik devyni gyventojai.

Sureagavo operatyviai

Germaniškio bendruomenės pirmininkė Kristina Klyvienė, atsižvelgdama į gyventojų skundus, išsiuntė raštą „Biržų vandenys“ direktorei prašydama atvykti ir pasikalbėti su gyventojais dėl blogos kokybės vandens. Neseniai įmonės vadove tapusi E. Barkauskienė į prašymą sureagavo operatyviai ir po darbo atvyko į susitikimą. Deja, patys gyventojai vangiai rinkosi – neatėjo nė dešimt žmonių, nors Germaniškyje jų beveik 400.

“Nežinau, kodėl taip nutiko, vasara, žmonėms visokių darbų yra. Vieni jau prisijungę prie vandentiekio ir nuotekų, kiti turi įsirengę vandens filtrus, tad gal jiems tai ir nebeaktualu. Bet esame labai dėkingi direktorei, kuri atsižvelgė į mūsų prašymą ir susitikimo laukti ilgai nereikėjo“,- kalbėjo susirinkimą inicijavusi K. Klyvienė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/