Vaikų dienos centre – „Kalėdų džiaugsmas“

R. Balzaitės nuotr.
Labdaros ir paramos fondas „Vilties šviesa“ dienos centro lankytojams surengė šventę „Kalėdų džiaugsmas“.
Vaikai labiausiai nusipelnė kalėdinės šventės. Praėjusį penktadienį labdaros ir paramos fondas „Vilties šviesa“ septynioliktą kartą dienos centro lankytojams, jų tėveliams, globėjams, rėmėjams surengė šventę „Kalėdų džiaugsmas“.

Nieko ypatingo nereikia – šiek tiek išmonės, šiek tiek kantrybės repetuojant ir labai daug meilės viską organizuojant bei atliekant – tai ir yra šventė, trumpai akimirkai privertusi pamiršti, kad už dienos centro langų liko skubantis pasaulis.

„Vilties šviesos“ direktorė Vera Šnarienė ir dienos centro socialinė darbuotoja Rūta Berlinskienė, taip pat visi centro bendruomenės nariai, subūrė vaikus bendram improvizuotam vaidinimui apie Kristaus gimimą, mūsų žmogiškąjį kelią. O jame – džiaugsmai, ašaros, laimė ir nuodėmės... Laukiamiausia šventės dalis – dovanos.

„Gerosios Naujienos centras“, esantis Vilniuje, „Vilties šviesai“ pasiūlė dalyvauti akcijoje „Kalėdų džiaugsmas“. Šis Vilniuje įsikūręs centras paruošė iš Vokietijos labdaros ir paramos fondo „Licht im osten“ gautas dovanėles, atkeliavusias iš paprastų vokiečių šeimų. Šios dovanėlės atiteko centro vaikams iki 13 metų. O paauglių šventė laukia šiek tiek vėliau, po Kalėdų, prieš Naujus metus. Jie taip pat gaus dovanas iš Vokietijos, tik iš kito rėmėjo“, – po renginio pasakojo R. Berlinskienė.

„Jei nori patirti džiaugsmą, pasidalink juo“, – Džordžo Bairono žodžiais kalbėjo V. Šnarienė. Ji dėkojo visiems, kurie prisideda prie „Vilties šviesos“ veiklos, ją remia ir palaiko: „Ne visų mūsų galimybės ir sąlygos yra vienodos, bet Kalėdos yra mums visiems. Pats didžiausias džiaugsmas – kad galime būti kartu“.

Šventės dalyvius sveikino vicemerė Audronė Garšvaitė, mero patarėja Joana Kvedaravičienė, kiti savivaldybės atstovai.

Jautriausia dalis – Dano Berlinsko ir Deivydo Šnaro atlikta giesmė „Šventa naktis“. O jos klausantis ar giedant kartu supranti – ne pilnas stalas lemia bendro buvimo prasmę. Ją nusako noras ir galimybė būti drauge, bendrauti, jausti, o ne...vėl skubėti.