Ūkininkų turgaus prekeiviai prisiglaus už tvoros, kitiems ieškoma vietų mieste

Birutės Petkevičiūtės nuotr.
Ūkininkų turgaus prekeiviai galės prekiauti palei centrinio turgaus tvorą.
Kol ūkininkų turgus užrakintas, savivaldybė sprendžia, kur jo prekeiviai galėtų prisiglausti. Visiems centriniame turguje vietos neužteks, todėl klientai prekiautojų turės ieškoti įvairiose miesto vietose. Jau numatytos 6 vietos už centrinio turgaus tvoros, svarstoma apie galimybę prekiauti prie Biržų miesto Kęstučio gatvėje esančių kapinių.

Žada rasti vietas visiems

Pasak Biržų rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjos Loretos Munikienės, laikinai prekiauti bus siūloma automobilių stovėjimo aikštelėje greta J. Bielinio gatvės. „Dalį prekeivių galės priimti ir senoji turgavietė. Jei bus didesnis poreikis, ieškosime galimybių jį patenkinti“,- „Biržiečių žodžiui“ sakė skyriaus vedėja.

Biržų miesto seniūnijos seniūnė Kristina Undzėnienė „Biržiečių žodžiui“ pasakojo, kad kol kas yra paskirtos šešios vietos už centrinio turgaus tvoros šalia J. Bielinio gatvės, priešais buvusios „baltosios vaistinės“ pastatą. Visos jos – jau rezervuotos. Ten įsikurs medelių ir gėlių prekeiviai.

“Vienos vietos plotas yra trys kvadratiniai metrai, vienam prekiautojui tiek per mažai, todėl dauguma užsiimė po dvi vietas“,- kalbėjo seniūnė. Viena prekybos vieta ne turgaus teritorijoje kainuoja 10 eurų už dieną.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/