Ugdymo įstaigos rajono vadovams atvėrė skaudulius

E. Prunskaus nuotr.
„Aušros“ pagrindinė mokykla už šildymą moka daugiausiai.
Šią savaitę vykusiuose Biržų rajono savivaldybės tarybos komitetų posėdžiuose buvo pristatytos rajono ugdymo įstaigų metinės veiklos ataskaitos. Paaiškėjo, kad kai kurios mokyklos už šildymą moka daugiau negu kitos, vaikų darželiams reikalingas remontas, o muzikos mokyklai skiriama per mažai savivaldybės dėmesio.

Išvarginti nuotolinio mokymo

Biržų „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos direktorius Vaidotas Butkevičius pastebėjo, kad mokytojai yra pervargę nuo padidėjusio darbo krūvio nuotoliniu būdu ir yra išsiilgę kontaktinio bendravimo su mokiniais.

Biržų „Saulės“ gimnazijos vadovas Dainius Korsakas teigė, kad abiturientams stengiamasi suteikti kuo kokybiškesnį pasiruošimą egzaminams, tad mokytojai konsultacijas nuotoliniu būdu teikia net savaitgaliais. Taip pat buvo išreikštas psichologo poreikis gimnazijai, nes kasmet įstaigoje daugėja mokinių su specialiaisiais poreikiais. Psichologo trūksta ir Vabalninko Balio Sruogos gimnazijoje, tad kol kas jo paslaugos yra teikiamos bendradarbiaujant su kitomis rajono įstaigomis.

Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos vadovė Saulė Venckūnienė sakė, kad didžiausias iššūkis įstaigai buvo mokyklų reorganizavimas, bet, pasak jos, kiek buvo įmanoma, tiek tam buvo pasiruošta.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/