Teniso kortų statybos – tik dar vienas „pliusas“ valdžios „nuveiktų“ darbų sąraše?

B. Petkevičiūtės nuotr.
Biržuose, prie Jaunimo parko stadiono, statomi nauji teniso kortai kelia abejonių šio sporto entuziastams, nes bus ne ant betono, o skaldos pagrindo ir skirtingo lygio su esamais.
Biržuose, prie Jaunimo stadiono, naujų teniso kortų įrengimas abejonių kelia ne tik VšĮ „Biržų teniso klubas“ nariams, Biržų rajono savivaldybės tarybos atstovams, bet ir eiliniams gyventojams. Tik savivaldybės valdininkai atšauna, jog darbai atliekami tinkamai, o projekto niekas nekeis.

Valdžiai nesvarbu?

„Kodėl Biržų rajono valdžia nemyli savo krašto žmonių? Manau, kad aikštelė statoma nekokybiškai. Tenisą žaidžiu ne pirmus metus, teko lankytis teniso kortuose ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje, taip pat mačiau nemažai teniso aikštelių, kurias įsirengė žmonės, šiuo sportu gyvenantys ne vieną dešimtį. Kai nusiunčiau jiems Biržų statomo korto nuotraukas, pirmas klausimas buvo: jei tai lauko kortas, kam kasamas baseinas? Gauta informacija pasidalinau su tarybos nariais Andrium Budriūnu ir Viktoru Kurganovu. Šie bandė imtis iniciatyvos, kad objektas būtų pastatytas kokybiškai, deja, nesėkmingai – rajono valdininkams ir specialistams jų nuomonė nerūpi“,- savo laiške „Biržiečių žodžiui“ rašė Biržų teniso klubo vadovas Valdas Budriūnas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/