Sut­var­kys ša­li­gat­vius mai­nais į ga­ra­žą

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Viena iš prašomų sutvarkyti erdvių – įėjimas į Užimtumo tarnybos pastatą.
Turto bankas pasiūlė savivaldybei perimti garažą, esantį Biržuose, Vytauto gatvėje 59, mainais į viešųjų erdvių sutvarkymą prie valstybinių pastatų J. Basanavičiaus g. 4B ir Rotušės g. 12. Laiptų ir trinkelių bei durų remontas gali kainuoti iš viso apie 4000 eurų.

Garažas, kurį ketina įsigyti savivaldybė, yra blokiniame pastate, penkių garažų masyve. Biržų rajono savivaldybės Strateginio planavimo ir turto valdymo skyriaus vedėja Zita Marcinkevičiūtė pasakojo, kad savivaldybės specialistai garažo seniai ieškojo, tačiau tinkamesnio varianto rasti nepavyko. Todėl buvo nuspręsta turtą perimti iš Turto banko. Atsižvelgta ir į tai, kad garažas, kurį ketinama perimti, yra strategiškai geroje vietoje. Jis greičiausiai bus skirtas Širvėnos seniūnijai, nes neseniai seniūnija persikėlė į pastatą, šalia kurio ir yra minėtas garažas. Šiame pastate taip pat yra įsikūrę Socialinės paramos, Architektūros ir urbanistikos bei Viešosios tvarkos skyriai, todėl jų veiklai reikia automobilių ir jiems skirtų garažų.

Z. Marcinkevičiūtė teigė, kad preliminari garažo vertė yra apie septynis tūkstančius eurų, todėl bet kokiu atveju garažo įsigijimas, mainais į erdvių sutvarkymą, naudingas.