Skrebiškiečiai sportuoja

Ž. Katkūnaitės “ nuotr.
Skrebiškių bendruomenės kieme buvo įgyvendintas projektas, kurio metu buvo sustatyti lauko treniruokliai ir vaikų žaidimų įrenginiai.
Po nesėkmingų bandymų gauti finansavimą, pagaliau Skrebiškių kaimo bendruomenė džiaugiasi sėkme - Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos skyrė paramą projekto "Judėkime. Sportuokime. Bendraukime visi - dideli ir maži" įgyvendinimui.

Pagal veiklos sritį "Kaimo vietovės viešųjų erdvių sutvarkymas, pritaikant jas kaimo gyventojų poreikiams" projekto "Judėkime. Sportuokime. Bendraukime visi - dideli ir maži" Nr. NPKB-21-V-201 įgyvendinimui buvo skirti 4348 eurai, iš kurių Biržų rajono savivaldybė skyrė 479 eurus iš kaimo rėmimo programos lėšų.
Projektu buvo siekiama įrengti laisvalaikio zoną, kurioje galima aktyviai gryname ore leisti laisvalaikį, dažniau susitikti bei aktyviai sportuoti. Įgyvendinus projektą, Skrebiškių kaimo centre buvo įrengti nauji ir gražūs įrenginiai: šiukšliadėžė, suoliukai su atlošu, karuselė, sūpynės vaikams, lauko treniruokliai.
Pasak Skrebiškių bendruomenės pirmininkės Danutės Kučinskienės, projekto įgyvendinimas yra naudingas visiems kaimo gyventojams - tiek mažiesiems, tiek suaugusiems, nes bus galimybių stiprinti sveikatą sportuojant. "Nuo praeitų metų mūsų kaime apsigyveno trys jaunos šeimos, sulaukėme trijų naujagimių bei laukiame dar vienos šeimos pagausėjimo, todėl labai džiugu, kad ir mūsų mažiesiems atsirado nauja vieta pramogauti. Juos į žaidimų aikštelę atvedę tėveliai galės pasportuoti ir patys",- pasakojo bendruomenės pirmininkė.
Skrebiškių bendruomenei priklauso 81 narys, poreikis turėti sporto ir žaidimų aikštelę atsirado patiems gyventojams, todėl už tai visi vieningai pabalsavo.
Skrebiškiečiai yra labai aktyvūs. Netoliese esančioje erdvėje nuolat kuria meną, pritaikytą visiems metų laikams. Aikštelė prie bendruomenės namų yra visiems patogi, nes kaimo centre - į ją lygiateisiškai patekti gali visi, kurie nori. Įgyvendintas projektas skrebiškiečiams yra pirmasis, viešųjų erdvių sutvarkymo, projektas. "Kai tik treniruokliai atsirado mūsų kieme, iškart sulaukė didelio susidomėjimo. Taip pat stebime labai didelį susidomėjimą vaikų, ypač sūpynėmis",- pasakojo bendruomenės pirmininkė.

zum

Užs. 8610