Senjorų vakcinavimas prasidėjo sumaištimi dėl eilių ir skiepijimo teisės

D. Matusevičienės nuotr.
Penktadienį prasidėjęs senjorų vakcinavimas gimnazijos salėje sukėlė sumaištį – kai kurie savo skiepo laukė valandą.
Pirmoji senjorų vakcinavimo nuo COVID-19 diena Biržuose sukėlė sumaištį. Atvykę savo pirmojo skiepo žmonės skundėsi jo pralaukę beveik valandą. Biržų Ekstremaliųjų situacijų operacijų (ESO) centro vadovas Kęstutis Knizikevičius pripažįsta – dėl srauto sureguliavimo pirmąją dieną buvo nesusikalbėta ir žada, kad tai nepasikartos. Šeimos gydytojų centras neteko teisės vakcinuoti savo pacientų. Jo direktorė Elena Šakelienė teigia, kad savivaldybė skiepijimui ne visai pasiruošusi.

Nusidriekė eilės

Ketvirtadienį prasidėjo naujas vakcinacijos etapas rajone. „Saulės“ gimnazijos sporto salėje vyko švietimo įstaigų darbuotojų skiepijimas. Viskas praėjo sklandžiai, žmonės atvyko jiems paskirtu laiku, eilės nesusidarė.

Penktadienį „Saulės“ gimnazijos sporto salėje buvo baigti vakcinuoti pedagogai ir pradėti skiepyti 80-ies ir vyresnio amžiaus senjorai. Tądien kilo sumaištis. Pagyvenę žmonės šalo lauke prie sporto salės įėjimo, kol jiems buvo leista įeiti vidun, kur laukiančiųjų irgi buvo nemažai. Tad kai kurie asmenys nuo atvykimo iki tol, kol pagaliau buvo paskiepyti, užtruko beveik valandą. Pasirodo, daugumai iš jų buvo nurodytas tas pats atvykimo laikas, o intervalas – 1 valanda.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/