Seniūnijos dalinasi džiaugsmais ir vargais

Pačeriaukštės bendruomenės nuotr.
Pačeriaukštės seniūnija paskelbta Mažąja kultūros sostine, tad ne tik dirba, bet ir keliauja, pramogauja.
Seniūnai tvirtina – po ilgai laukto lietaus suvešėjusius žolynus vos spėjama šienauti, o kur dar kiti darbai – pasėlių deklaravimas, kelių priežiūra... Viešosios erdvės reikalauja daug darbo rankų ir... laiko joms sutvarkyti. Labiausiai seniūnai laukia pasitarimo su naująja valdžia.

Pačeriaukštės seniūnija

Pačeriaukštės seniūnas Aurimas Frankas sako, kad šie metai seniūnijai – tikras džiaugsmas, nes tapo mažąja Lietuvos kultūros sostine. „Visi turi darbų – ir kultūros darbuotojai, ir bendruomenė, ir seniūnija. Tad pagrindinis dėmesys skiriamas kultūrai, o ir kitų darbų pakanka. Žolynai prasidėjo, žolės, pievos, parkai, skverai, kapinės... Rūpesčių neturime, reikia tik dirbti, būtų neblogai rasti daugiau pagalbininkų, rėmėjų“, – šypsosi seniūnas.

Nors jis pamini, kad kultūros sostinės informaciniu rėmėju yra ir laikraštis „Biržiečių žodis“, bet galėtų būti ir daugiau. O renginiai rikiuojasi vienas paskui kitą – kovo 11 dieną organizuotas signataro Petro Poškaus paminėjimas, gegužės 20-ąją surengta ekskursija po buvusias dvarvietes, kuriose tik griuvėsiai likę arba nė jų nebėra...

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com