Rinkimų komisijos pirmininkas tikisi skaidrių rinkimų

„Biržiečių žodžio“ nuotr.
Biržų rinkimų komisijos pirmininkas Renas Čygas pabrėžė, kad partijos į apylinkių komisijas parinktų atsakingus žmones, nes buvo istorijų, kai komisijos nariai rinkimų dieną būna ir įkaušę, ir antspaudus pameta.
„Jau ne už kalnų kovo penktoji, kai vyks savivaldybių tarybų ir merų rinkimai. Todėl norisi palinkėti atsakingo kandidatų požiūrio – be šmeižto, be pykčių, be papirkinėjimų“,- sako Biržų rinkimų komisijos pirmininkas Renas Čygas.

Penkti rinkimai

Šie rinkimai, Biržų rinkimų komisijoje, R. Čygui yra penktieji. Pašnekovui yra tekę būti tiek rinkimų komisijos nariu, tiek rinkimų komisijos pirmininko pavaduotoju, o šiemet Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) jį paskyrė Biržų rinkimų komisijos pirmininku ir prieš porą savaičių Vilniuje R. Čygas davė priesaiką.

„Komisijos narius siūlo politinės partijos, savivaldybės administracija... Pirmąkart, kai sulaukiau pasiūlymo dirbti komisijoje, dirbau karo prievolės specialistu. Sutikau. Įdomu buvo, tai ir patraukė. Jokiai politinei partijai nepriklausau, mane pasiūlė administracijos direktorius, o paskyrė VRK“,- sakė R. Čygas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com