Peticiją jau pasirašė per 700 žmonių

„Biržiečių žodžio“ nuotr.
Biržiečiai aktyviai rašosi dėl bendro tikslo - išsaugoti Biržų ligoninės Chirurgijos skyrių - per dvi dienas surinkta per 700 parašų.
Laikraščio "Biržiečių žodis" inicijuota Peticija dėl to, kad nebūtų uždarytas Biržų ligoninės Chirurgijos skyriaus nepaliko abejingų - per dvi dienas surinkta per 700 parašų.

Peticijoje teigiama, kad Biržų rajono gyventojams gyvybiškai reikalingas ligoninės Chirurgijos skyrius, nes yra tiesiogiai susijęs su žmonių sveikata. Jeigu jį panaikins, traumų atveju tektų važiuoti į kitą gydymo įstaigą, kuri yra nutolusi daugiau nei 60 kilometrų, o gyvenantiems kaimuose tai būtų sunkiai įgyvendinama misija dėl sunkiai išvažiuojamų kelių, retai važiuojančių maršrutinių autobusų.
"Pandemija įrodė, kad iki šiol neapgalvotos valdžios inicijuotos sveikatos apsaugos sistemos reformos padarė didelę žalą rajonų ligoninėms ir regionų gyventojų teisėms gauti kokybiškas ir savalaikes medicinos paslaugas gimtajame krašte",- teigiama peticijoje, kuri adresuota aukščiausiems šalies ir ministerijų vadovams.
Gyventojai po šia peticija gali pasirašyti "Biržiečių žodžio" redakcijoje (Biržai, Vytauto gatvė 18-2 darbo dienomis, nuo 7.30 iki 17.30 val., šeštadieniais - nuo 7.30 iki 12.30 val.) arba internete. Tik susivieniję galime pasiekti, kad Biržų ligoninės Chirurgijos skyrius išliktų.