Redakcijos archyvo nuotr.
Rajono valdžia oficialiai patvirtino – prekybos centras „Lidl“ bus statomas centrinio Biržų turgaus vietoje. Savivaldybės administracijos direktorė Jurga Bagamolovienė ramina: biržiečiai be turgaus tikrai neliks, bus rasta alternatyvų.
Vakar Biržų rajono savivaldybės atstovai susitiko su UAB „Lidl Lietuva“ atstovais, kurie pristatė būsimojo prekybos centro koncepciją. Pagaliau, taip visų slėpta ir nutylėta tiesa, kaip yla išlindo iš maišo – Biržuose iš tikrųjų naujasis prekybos centras išdygs centrinio Biržų turgaus vietoje.

Sklypą nusipirko iš privataus asmens

„Galiu pasakyti tik tiek, kad jų planai nesikeičia, prekybos centras bus statomas adresu J. Basanavičiaus g. 3. Sklypą, pabrėžiu, jie nusipirko iš privataus asmens“,- po susitikimo „Biržiečių žodžiui“ sakė meras Kęstutis Knizikevičius.

Savivaldybės administracijos direktorė Jurga Bagamolovienė komentavo: „Šiuo adresu pažymėtas centrinis Biržų miesto turgus – paviljonas ir vadinamasis „rūbų turgus“, nemaišykite su ūkininkų turgumi. Reiškia, ta įmonė, kuriai priklauso turgus, pardavė sklypą. Mes tik informuoti apie ketinimą statyti. Dar nėra nei projektų, nei priešprojektinių pasiūlymų“,- informavo administracijos direktorė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/