Paskutiniame tarybos posėdyje – apie darbus, „tikruosius“ vadovus ir linkėjimas sąžiningumo

B. Petkevičiūtės nuotr.
Baigdami paskutinį savivaldybės tarybos posėdį, politikai vieni kitiems dėkojo už darbą, o naujai kadencijai linkėjo bendradarbiavimo, mažiau užkulisinės veiklos, daugiau teisingumo, sąžinės ir tiesos.
Trečiadienį Biržų pilies arsenalo salėje įvyko paskutinis 2019 –2023 metų kadencijos rajono savivaldybės tarybos posėdis. Jame buvo svarstomas rekordinis skaičius klausimų – net 61.

Posėdžiavo paskutinį kartą

Šią savaitę paskutiniam posėdžiui pilies arsenalo salėje susirinko 23 rajono savivaldybės tarybos nariai, iš 25. Pasibaigus savivaldos rinkimams, paaiškėjo nauji būsimų tarybos narių sąrašai, kuriuose – dalis jau besibaigiančios kadencijos politikų pavardžių, o kiti politikai – visai nauji.

Daug klausimų

Lyg tyčia, paskutiniame tarybos posėdyje buvo svarstoma rekordinis skaičius – net 61 klausimas, nors įprastai taryba jų svarsto apie 30. Posėdį vainikavo savivaldybės administracijos direktorės Irutės Varzienės kalba. Ji pristatė situaciją dėl viešųjų erdvių projektų, trumpai įvertino nuveiktus darbus, dėkojo tarybai už konstruktyvų darbą.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com