Nuo gruodžio brangs autobusų bilietai

B. Petkevičiūtės nuotr.
Nuo gruodžio Biržų autobusų parke keliais eurais pabrangs tarpmiestinių maršrutų bilietai.
Nuo gruodžio 1 dienos Biržų autobusų parkas didina didžiosios dalies tarpmiestinių maršrutų bilietų kainas.

Kelionės į didžiuosius miestus keleiviams pabrangs keliais eurais. Pavyzdžiui, dabar bilietas į Vilnių kainuoja 12,40 Eur, o nuo gruodžio kaina sieks 16 Eur, kelionė į Kauną šiuo metu kainuoja 14,4 Eur, o nuo gruodžio bus 17,6 Eur. Automatiškai pabrangs ir šiais maršrutais važiuojantiems iki tarpinių stotelių.

“Turėjome seniai branginti bilietus, nes kuras pabrango. Keleiviams, kurie važiuos šiais maršrutais iki tarpinių stotelių, bilieto pabrangimas pasijaus keliasdešimčia centų“,- „Biržiečių žodžiui“ sakė autobusų parko direktorius Marius Šernas. Tiesa, keliais eurais atpigs maršrutas į Šiaulius, nuo gruodžio bilietas kainuos vos 5 eurus, o moksleiviams, perkantiems bilietą autobuse, tik 2 eurai.

“Šis maršrutas – idėjinis, nes nepelningas. Kažkodėl jis užmirštas, mažai kas juo važiuoja. Keista, kad pas gydytojus ar apsipirkti visi važiuoja į Panevėžį. O kodėl ne į Šiaulius? Juk atstumas tik šiek tiek didesnis, bet juk ir miestas didesnis. Be to, autobusas iš Biržų išvažiuoja ryte, o grįžta po pietų, tad yra laiko pasivaikščioti po miestą. Tikimės, kad toks kainos sumažinimas pritrauks daugiau keleivių“,- sakė M. Šernas.