„Norfoje“ po remonto neliks kai kurių parduotuvių?

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Biržiečių ir latvių pamėgtas prekybos centras „Norfa“ trečiadienį užsidarys remontui, kurį vėliausiai planuojama baigti iki gruodžio mėnesio.

Prekybos centro „Norfa“ prekių lentynos ištuštėję. Nuo spalio 14 d. „Norfa“ Biržuose laikinai nebeveiks, parduotuvė užsidaro remontui. Prekybos tinklo atstovas spaudai Darius Ryliškis „Biržiečių žodžiui“ sakė, kad uždarymo tikslas – rekonstruoti patalpas.

-Parduotuvė visiškai pasikeis: pagražės interjeras, bus daug kitų atnaujinimų. Siekiame, kad parduotuvė pirkėjams būtų ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli, – kalbėjo D. Ryliškis.

Pasak „Norfos“ atstovo, atnaujintame prekybos centre bus pakeista dalis įrangos, įrengtos savitarnos atsiskaitymo kasos, nors liks ir keletas įprastinių kasų. Rekonstrukcijos darbai, pasak D. Ryliškio, turėtų užtrukti iki dviejų mėnesių. Prekybos centre esanti „Norfos“ ir veterinarijos vaistinė, arbatinė ir gėlių parduotuvė taip pat nedirbs. „

Norfos“ ir veterinarijos vaistinės „Vet-1“ darbuotojos „Biržiečių žodžiui“ sakė, kad kol vyks remonto darbai, vaistinės bus uždarytos, o jų darbuotojos išleistos atostogų.

Biržų arbatinės savininkė Irena Korskienė teigė, kad arbatinės ir gėlių parduotuvės suremontuotoje „Norfoje“ neliks. Parduotuvė persikels į kitas patalpas gruodį.

Nauju įvaizdžiu „Norfa“ pirkėjus jau galės pradžiuginti lapkričio pabaigoje arba gruodžio pradžioje.