Nieko nėra amžino...

V. Leščinskienės nuotr.
Sugriuvo Papilio dvaro komplekso ūkinis pastatas.
Papilio dvaro kompleksui priklausantis ūkinis pastatas baigė savo dienas. Gyventojai sako, kad anksčiau ar vėliau taip turėjo nutikti, nes statinys buvo smarkiai suklypęs.

Papilio seniūnijos seniūnas Renas Čygas konstatavo: pastatą „pribaigė“ šlapias sniegas. Konstrukcijos tiesiog neatlaikė šlaitinio stogo svorio. Prisidėjo ir visą savaitę ūžavę smarkūs vėjai.

Savaitės pradžioje seniūnijos darbininkai pradėjo ardymo darbus. „Baisiai daug šiferio, kur reiks šitiek dėti? Yra ir nekiaurų lakštų. Jeigu kas nors norėtų pasilopyti savo stogą, mielai prašome, seniūnija padovanos“,- sakė R. Čygas.

Pastate liko ir nemažai seno šieno. Darbininkai pasakojo, kad kolūkio laikais čia buvusi daržinė, vėliau čia šieną laikydavo gyventojai, turintys gyvulių. „Kad dabar praktiškai niekas tų gyvulių nebelaiko. Tik penkias karves visame Papilyje suskaičiavau“,- sakė seniūnas.

Anot jo, Papilio dvaras, nors ir paveldosauginis objektas, bet neperspektyvus. Pastatai plačiai pasklidę po gyvenvietę, praktiškai visi jie priklauso savivaldybei, tik viename dvaro virtuvės pastate įsikūrę privatūs asmenys.