Nelaimė vaikų žaidimų aikštelėje – ant mažamečio berniuko galvos užkrito medžio šaka

B. Petkevičiūtės nuotr.
Biržuose, Rotušės gatvėje esančioje vaikų žaidimų aikštelėje šeštadienio popietę įvyko nelaimė – ant mažamečio berniuko užkrito nudžiūvusi medžio šaka. Berniukui sužalota galva, nubrozdinta ranka.
Šeštadienį vaikų žaidimų aikštelėje, esančioje Biržų mieste, Rotušės gatvėje ant besisupančio sūpynėse pustrečių metų berniuko užkrito nudžiūvusi medžio šaka. Praeitą savaitę buvo skelbta, kad aikštele naudotis yra saugu, nes visi joje esantys įrenginiai atitinka saugos reikalavimus. Tačiau akivaizdu, kad tikrintojai aukščiau akių nepakėlė ir apie nudžiūvusias aikštelės augalotų medžių šakas nepagalvojo...

Nukrito tiesiai ant galvos

Šeštadienį Biržuose esančioje vaikų žaidimų aikštelėje prie katalikų bažnyčios įvyko nelaimė. Ant sūpuoklėse besisupusio dviejų su puse metų berniuko galvos užkrito nudžiūvusi medžio šaka.

Berniukas buvo išvežtas į Panevėžio ligoninę, jam diagnozuotas rankos nubrozdinimas ir galvos sumušimas. Vaiką apžiūrėję gydytojai išleido jį į namus, o tėvams patarė stebėti jo būklę. Mažylio senelis Pranas piktinosi, kad seniūnija neatliko savo darbo – laiku nepašalino nudžiūvusių medžių šakų.

“Reikia tokius dalykus viešinti. Biržiečiai visokias labdaras tik renka, tik duoda, bet miesto nežiūri – senų šakų negali nupjauti. Kaip taip galima?“- stebėjosi vyriškis.

Pirmadienį sužaloto berniuko tėtis „Biržiečių žodį“ informavo, kad vaikas jaučiasi geriau. Anot jo, kritusi šaka suskilo į kelias dalis, o viena iš jų pataikė kaip tik ant sūnaus.

“Norime paviešinti šį įvykį tik dėl to, kad užkirstume kelią kitoms nelaimėms, juk taip gali nutikti bet kam. Manau, kad bent jau tokiose vietose medžiai turi būti labiau prižiūrimi. Aikštelėje augantys ąžuolai yra labai aukšti, tad jeigu šaka būtų kritusi iš aukščiau, galėjo dar blogiau pasibaigti“,- sakė berniuko tėtis.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com