Naujoji savivaldybės administracijos darbuotoja Vaiga Landauskienė: „Tikiuosi rasti teisingą kelią į kiekvieno širdį“

Asmeninio albumo nuotr.
Nors Vaiga Landauskienė Biržų turizmo ir verslo informacijos centre dirbo tik trejus metus, ji spėjo sukauti nemenką žinių, ir pažinčių bagažą, kuris anot jos, pravers ir naujajame darbe.
Praėjusią savaitę įvyko konkursas į Biržų rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiojo specialisto pareigas. Jį laimėjo Biržų turizmo, verslo ir informacijos centro specialistė Vaiga Landauskienė, kuri biržiečiams yra žinomas turizmo srities veidas, pristatantis Biržų kraštą ne tik rajone, bet ir tarptautinio lygio parodose.

Svajojo nuo vaikystės

Dar besimokydama vidurinėje mokykloje V. Landauskienė jau matė save turizmo sektoriuje, todėl pasirinkti specialybę jai nebuvo sunku. „Mokykloje svarstydama apie savo tolesnį gyvenimą, žinojau, kad noriu dirbti darbą, kuriame negalėsiu užsidaryti, kuriame reikės bendrauti, norėjau jį sieti su kelionėmis, turizmu. Pasirinkau kaimo turizmo specialybę, tačiau studijas šia kryptimi tada siūlė tik kolegija“,- dalinosi moteris. Ji pasakojo, kad ties viena specialybe sustoti neketino ir ją vis tiek viliojo universitetinės studijos, todėl Šiaulių universitete V. Landauskaitė įgijo vadybos magistro laipsnį.

Skaitykite lapkričio 14 dienos „Biržiečių žodyje“ arba prenumeruokite elektroninę laikraščio versiją (PDF). Užsisakyti galite www.birzietis.com