Maudykla Papilyje – rajono politikų bergždžias pažadas ir vėjais paleistos investicijos

V.Leščinskienės nuotr.
Taip atrodo pernai seniūnijos įrengta maudykla prie Papilio tvenkinio. Bendruomenės pirmininkė Skaidra Zvilnienė buvo įžvalgi, nepritarusi vietos prie kelio parinkimui, tačiau sprendimą lėmė daugumos balsas, kuris dabar nuščiuvo ir niekas maudytis čia neketina.
Greitai prasidės maudynių sezonas, tačiau Papilio miestelio gyventojai jo nelaukia – nors tvenkinys yra, tačiau maudykla taip ir liko neišsipildžiusia svajone. Tiesa, seniūnija įrengė maudymuisi skirtą vietą, tačiau ji, anot vietinių, apgailėtina – parinkta prie žvyrkelio ir nesaugi.

Padaryta „dėl akių“?

Lygiai prieš metus, gegužę, Papilyje vykusiame mero Vyto Jarecko sutikime su gyventojais garsiai išsakytas vietinių prašymas įrengti Papilio tvenkinyje, Rovėjos užtvankoje, maudyklą buvo lyg ir išgirstas – liepos mėnesį ji buvo įrengta, tačiau, kaip sako vietiniai, „ant juoko“ – tinkanti tik pabraidyti. „Užsidėjo rajono valdžia pliusą ir vaizduoja, kad gerą darbą padarė“,- susierzinimo neslėpė žmonės.

Maudyklą „Biržiečių žodžiui“ aprodžiusi Papilio bendruomenės pirmininkė Skaidra Zvilnienė pasakė tiesiai šviesiai: „Klaikuma. Aš į tokią maudyklą pati neičiau. Nė už ką neičiau. Neaišku, ar tas vanduo švarus, be to, pažiūrėkite, kaip ta maudykla atrodo – primėtyta butelių ir neaišku, ar šukių dugne nėra, todėl nesaugu. O dar maudyklos ir lokacija netikusi – prie pat žvyrkelio. Pravažiuoja mašina ir pakyla dulkių debesis. Esu papilietė ir nuo dešimties – vienuolikos metų atsimenu, kaip tą užtvanką tvenkė. Maudydavomės ir čia buvo švaru, tvarkinga, neapaugę žolynais. Dabar toji užtvanka baigia užželti, pelke pavirsti. O žvyrkelis nuo Papilio link Ageniškio, Būginių koks buvo, toks ir liko, per tiek metų niekas ir neprisiruošia jo išasfaltuoti“,- pasakojo S. Zvilnienė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/