Lėšų sportui „savi“ nebeskirstys

B. Petkevičiūtės nuotr.
“Ar čia jau bus išspręsta, kad nebebūtų tų muštynių pinigus dalinant?“- komiteto posėdžio metu, svarstant klausimą dėl sporto tarybos nuostatų pakeitimo, į kolegas kreipėsi savivaldybės tarybos narys Petras Plepys.
Vienas iš šio mėnesio savivaldybės tarybos svarstytinų klausimų – Visuomeninės sporto tarybos nuostatų pakeitimas. Kasmet savivaldybės sporto taryba sprendžia, kuriam sporto klubui ar sporto šakai paskirti lėšų. Kadangi tarybą sudaro ir asmenys, kurie su tam tikrais, rajone veikiančiais, sporto klubais yra susiję tiesiogiai, savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriui tokia sudėtis pasirodė nebeteisinga.

Užkirs kelią neskaidrumui

“To būti negali, todėl keičiami nuostatai. Išbraukiama galimybė bet kokiam neskaidrumui. Jeigu sporto tarybos narys ir skirsto pinigus, ir pats priklauso klubui – šitas dalykas yra išbraukiamas“,- savivaldybės tarybos Teritorijų vystymo, aplinkos apsaugos, miesto ūkio ir kaimo reikalų komiteto posėdyje sprendimą pristatė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Eugenijus Januševičius.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com