Ž. Katkūnaitės nuotr.
29 erius metus lengvosios atletikos treneriu dirbantis Viktoras Bagamolovas sako, kad sportas vaikams pasitarnauja ateityje - ugdo ištvermę, savarankiškumą, susikaupimą.
Biržų lengvosios atletikos sporto klubo (BLASK) prezidentas, lengvosios atletikos treneris Viktoras Bagamolovas į sporto pasaulį išleido ne vieną auklėtinį. Kai kurie iš jų savo gyvenimą ir toliau sieja su sportu, o kiti atrado save kitose srityse. Tačiau, pasak trenerio, užauginti profesionalų sportininką – nėra pagrindinis tikslas, svarbiausia, kad vaikai sportuotų, nes kiekviena sporto šaka ugdo daug žmogui svarbių savybių, kurios reikalingos ir gyvenime...

Kitų pripažintas, savų primirštas

Pasak V. Bagamolovo, 2014 metais įkurtas Biržų lengvosios atletikos klubas yra labiau žinomas Europoje negu pačiuose Biržuose. Klubo tikslas – įtraukti kuo daugiau jaunimo, plėsti akiratį, susipažinti su kitų šalių sportininkais ir biržiečius motyvuoti užsiimti sportu. Klubo nariai lankosi įvairiose šalyse, dalyvauja seminaruose, draugiškose varžybose, rengia sportinius užsiėmimus.

“Kai kurie žmonės abejingi ir net pikti – kai pasidaliname įspūdžiais iš klubo išvykų, sulaukiame ir neigiamų biržiečių reakcijų, jie klausia: na ir kas iš to? Galiu atsakyti, kad daug kas. Vaikai pamato kitas šalis, su sportininkais turi galimybę bendrauti anglų kalba, sportuoja, dalyvauja įvairiose veiklose ir taip praplečia savo akiratį, įgyja patirties. Juk yra vaikų, kurie išvis dar nebuvę užsienyje, tai manau, kad klubo veikla vaikams tik į gera“,- neabejoja V. Bagamolovas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/