Kas sutvarkys seną šiukšlyną?

V. Leščinskienės nuotr.
Medelyno gatvės 24 namo, esančio Biržuose, kiemas užterštas šiukšlėmis, ir pasak šio namo gyventojos Elenos Naktinienės, tai buvusių kaimynų „palikimas“.
„Pažiūrėkite, kokį „grožį“ mums paliko buvę kaimynai“,- rodo Biržų Medelyno gatvės 24 namo gyventoja Elena Naktinienė. Pasak jos, jau greit sukaks metai, kaip šiukšlynas plyti, ir esą niekas jo nė neketina tvarkyti.

Kaimynus primena... jų šiukšlės

E. Naktinienės ir kitų namo gyventojų teigimu, šiukšlyno vietoje kadaise stovėjo nedidelis ūkinis pastatas, priklausęs tuometiniams socialinio būsto gyventojams – buvusiems kaimynams, bet jie sugalvoję jį nugriauti. „ „Šalašą“ išdraskė, o šiukšlių, jame buvusių, taip ir nesusirinko“,- pasakoja Medelyno 24 namo gyventojai, prisimenantys, kad su netvarkingai gyvenusiais kaimynais nesutarę. „Tikrai negalime jų minėti geru žodžiu, vyras dar kaip vyras, bet moteris, čia gyvenusi, labai pagiežinga buvo – visus mus „apdrabstydavo purvais“, - nuoskaudas dar iki šios dienos jaučia žmonės, pridurdami, kad buvę kaimynai išsikraustė maždaug prieš metus į kitą socialinį būstą, o aplinka taip ir liko užteršta.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/